Wpis z mikrobloga

Kumpel wlasnie po rozwodzie. Ex malzonka #!$%@? go na mieszkanie i alimenty. Dzieci oczwiscie zostaja z matka. Kochanek rozwodki dzien po zakonczeniu sprawy rozwodowej wprowadzil sie do mieszkania ktore kupil kumpel.

Bycie facetem w dzisiejszych czasach to sport ekstremalny. Pracujemy dluzej, umieramy szybciej a kobiety dymaja nas na kase. I potem jakas feministka chce rownouprawnienia.
#logikarozowychpaskow
#rozwod
#feminizm
I.....A - Kumpel wlasnie po rozwodzie. Ex malzonka #!$%@? go na mieszkanie i alimenty...

źródło: comment_bOw8u3kEHq1K2F4dgfqASJerd9hczOyJ.jpg

Pobierz
  • 152
@Hanyu: Wkurza Cię gadanie że mężczyźni są "inni", ale na pytanie czy tak uważasz nie potrafisz odpowiedzieć, tu nie ma głębokiego kontekstu i chęci kłótni.
Zresztą OP nie generalizował o każdej kobiecie w pierwszym poście, tylko oczywiście solidarność jajników każe bronić wszelakiej maści różowych pasków, zupełnie tak jak by to był atak
Brakuje nam najwidoczniej tej sławetnej umiejętności czytania ze zrozumieniem, łączy się to oczywiście z faktem iż nie potrafimy się
@Flypho @sbcs Ale ja nie muszę odpierać argumentów, to nie ja napisałam, że kobiety nie różnią się od mężczyzn. Uważam, że się różnią, nie tylko fizycznie. Nie rozumiem czemu dążycie do konfrontacji. To OP napisał, że jakim prawem chcemy równouprawnienia, jak zdradzamy itp. I jedyne o co mi chodziło to to, że OP napisał, że mężczyźni są inni od kobiet (co jest prawdą), ale kobiety już przez swoją inność są gorsze, bo
@Hanyu: Wykop jest pełeń szowinistów i nerdów, którzy nienawidzą kobiet, ale faktem jest to, że prawo nie stoi po ich stronie. Mało to jest dziwnych przepisów typu: musisz płacić na cudze dziecko, bo tak, albo sprawy w których matka dostaje dziecko pomimo tego, że o nie nie dba, a facet musi płacić alimenty.
Kobieta ma przewalone tylko wtedy kiedy sama jest nieporadna i nie potrafi wykorzystać swoich praw.
Ile razy slyszeliscie od kolezanek: 'ach ten moj byly maz sku$#@ zdradzil mnie zabral mieszkanie dzieci i jeszcze musze mu alimenty placic'


0. Od kolegów też 0. Za to jeden "znajomy", którego jestem zmuszona tolerować, ma wielkie zamiłowanie do zdrad, ale na szczęście nie skończył w sformalizowanym związku, bo dziewczyna w porę się ogarnęła. Brzydzę się nim i każdym, kto zdradza, niezależnie od płci, koloru skóry czy wyznania. ( ͡° ͜
@FireDash: Ależ oczywiście, że to jest chore, że sądy nie są obiektywne w tej kwestii. Tu nie ma nawet o czym dyskutować. Podpisuję się pod tym i moim zdaniem powinno to się zmienić. Ale hej hej, Nerdy są spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Kochanek rozwodki dzien po zakonczeniu sprawy rozwodowej wprowadzil sie do mieszkania ktore kupil kumpel.

Bycie facetem w dzisiejszych czasach to sport ekstremalny. Pracujemy dluzej, umieramy szybciej a kobiety dymaja nas na kase. I potem jakas feministka chce rownouprawnienia.

@IDDQDIDKFA: Przecież twojego kumpla wyruchał też inny koleś, a ty wyjeżdżasz z tekstami, że kobiety to całe zło. WTF
@IDDQDIDKFA: Nie dawajcie się dymać na kasę to nie będziecie dymani. Prawda jest taka, że dzici częściej zostają z kobietami, bo mężczyźni po prostu NIE CHCĄ żeby zostawały z nimi... Bo to obowiązki, lepiej sobie go "wypożyczać" na święta i soboty, niż musieć zajmować się cały czas. Jaki byłby procent dzieci zostajacych pod opieką ojca gdyby wziąć pod uwagę tylko te przypadki w którym on chce? Pewnie bliski 50%. Poza tym
@IDDQDIDKFA hurr durrr alimenty takie opresyjne a dzieci mają gruz #!$%@? co? Jak słyszę że ktoś jest wyruchany na alimenty to mnie coś trafia. Przez 15 lat mój stary płacić 200 zł. Na pewno moje utrzymanie wynosiło 400 (ma pokryć połowę). Na pewno moja matka plawila się w luksusie za te pieniądze. Teraz jak mu podniosłam to się na mnie śmiertelnie obraził ale faceci mają tak źle bo alimenty takie straszne.
@aca: brawo

Poza tym jak miała kochanka to byłby rozwód z jej winy i gówno by dostała a nie jego dom. Zmyślona historia (zarzutka) dla plusów mizogonów.


@MinnieMouse0: Napisalem przeciez ze dopiero PO sprawie rozwodowej kochanek sie wprowadzil. Mozna z tego wydedukowac ze sad nie wiedzial o kochanku na sprawie. Kumpel podejrzewal ze cos jest nie tak ale nie mial dowodow.

A najbardziej podejrzewal jak wychodzila w piatki wieczorem do
@IDDQDIDKFA 500+ nie dostają samotne matki. Co do majątku to przecież przy rozwodzie może się ubiegać o jego podział. Wracając do alimentów. Sąd też nie dowala alimentów tyle żeby żyć nie mógł. Plus zawsze więcej płaci za dzieciaka osoba u której dzieciak mieszka. Bo wiadomo nie liczy się odwozenia zawozenia drobnych zakupów i innych rzeczy. Chociaż ja jak podwyższalam alimenty musiałam liczyć każda #!$%@? żeby w sądzie udowodnić. A i tak sędzina
@Hanyu: Nie lubię argumentu "to znajdź sobie normalną kobietę", bo sprowadza się on do akceptacji fatalnej pozycji faceta w praktyce sądowej (oczywiście jeżeli możemy o takiej mówić, nie wypowiadam się) i oparciu całej przyszłości mężczyzny na łasce i niełasce kochanej "myszki" wspieranej przez machinę prawną ( ͡° ͜ʖ ͡°). To argument w rodzaju "to znajdź sobie ludzkiego Pana", ,,bądź posłuszny to nie dostaniesz po gębie" ;).

To
@wjtk123: Tylko w Twojej głowie. Ja nie miałam nic takiego na myśli. Znajdź sobie kogoś, kto Ci będzie odpowiadał. Jeśli Ciebie zdradził, to to #!$%@? nie jest Twoja wina. Jeśli był jakiś problem to albo rozwiązanie albo rozstanie. I dla mnie to akurat nie jest ważne, czy ktoś jest szarą myszką czy seksbombą.