Wpis z mikrobloga

Kumpel wlasnie po rozwodzie. Ex malzonka #!$%@? go na mieszkanie i alimenty. Dzieci oczwiscie zostaja z matka. Kochanek rozwodki dzien po zakonczeniu sprawy rozwodowej wprowadzil sie do mieszkania ktore kupil kumpel.

Bycie facetem w dzisiejszych czasach to sport ekstremalny. Pracujemy dluzej, umieramy szybciej a kobiety dymaja nas na kase. I potem jakas feministka chce rownouprawnienia.
#logikarozowychpaskow
#rozwod
#feminizm
Pobierz I.....A - Kumpel wlasnie po rozwodzie. Ex malzonka #!$%@? go na mieszkanie i alimenty...
źródło: comment_bOw8u3kEHq1K2F4dgfqASJerd9hczOyJ.jpg
  • 152
No tak bo KAŻDA kobieta na tym świecie jest taka sama.

To się nazywa skalkulowanie ryzyka, to nie feministki pisały o 1 trującym M&Msie na 10? Zresztą czym konkretnie mają się różnić pod względem możliwości zdrady i rozwodu po którym się traci?

Wszystkie zdradzamy, jesteśmy #!$%@? i nic nam się nie należy.

A co konkretnie należy Ci się za fakt bycia kobietą? Brak możliwości zobaczenia wpisu na temat rozwodu z perspektywy faceta?
@Hanyu:

@IDDQDIDKFA: No tak bo KAŻDA kobieta na tym świecie jest taka sama. Wszystkie zdradzamy, jesteśmy #!$%@? i nic nam się nie należy. Wy nigdy nie zdradzacie, no bardziej święci od Papieża jesteście. Dlatego WSZYSTKIE kobiety mają cierpieć i najlepiej nie mieć praw...


Ale nie ma równouprawnienia w tych sprawach. Facet praktycznie z góry wie, że po rozwodzie straci dzieci, co niektóre kobiety traktują jako narzędzie szantażu. Do tego jeśli
@IDDQDIDKFA:

Kobiety zaakceptujcie to ze sa dziedziny zycia gdzie jestescie i bedziecie juz zawsze gorsze. Mistrzynie swiata w pilce noznej przegraly z 15-sto latkami. 15-STO LATKAMI! A chcialy zrownania plac.


A co to ma do rzeczy? Akurat sport jest tyle wart ile za oglądanie go ktoś jest w stanie zapłacić. Że niby kobiety przegrały w piłkę nożną, to mam mniej zarabiać w IT? Argument do dupy.
Są za to inne powody,
Bycie facetem w dzisiejszych czasach to sport ekstremalny.


@IDDQDIDKFA: ja #!$%@? co za #rakcontent, twój kumpel jest zwykłym kretynem i idiotą a nie #!$%@? facetem xD nie wie co to intercyza co? aż taki głupi jest? to nie faceci są #!$%@? w dupy na hajs tylko idioci i #!$%@? prawidłowo, nie mam za grosz współczucia do takich kretynów jak twój kumpel tak jak i nie mam za grosz współczucia do
@IDDQDIDKFA to tak dla porównania spójrz sobie, ilu facetów zostaje w związku, gdzie rodzi się dziecko chore, wymagające całodobowej opieki przez kolejne 40lat - w większości przypadków #!$%@?ą, bo nie radzą sobie z tak potężnym obciążeniem, wolą zapłacić i mieć z głowy, spójrz ilu facetów nie płaci w ogóle alimentów swoim dzieciom, zostawia je z matką pracująca na 3 zmiany

A Twój kumpel to frajer skoro nie podpisał intercyzy i dał się