Wpis z mikrobloga

Kumpel wlasnie po rozwodzie. Ex malzonka #!$%@? go na mieszkanie i alimenty. Dzieci oczwiscie zostaja z matka. Kochanek rozwodki dzien po zakonczeniu sprawy rozwodowej wprowadzil sie do mieszkania ktore kupil kumpel.

Bycie facetem w dzisiejszych czasach to sport ekstremalny. Pracujemy dluzej, umieramy szybciej a kobiety dymaja nas na kase. I potem jakas feministka chce rownouprawnienia.
#logikarozowychpaskow
#rozwod
#feminizm
I.....A - Kumpel wlasnie po rozwodzie. Ex malzonka #!$%@? go na mieszkanie i alimenty...

źródło: comment_bOw8u3kEHq1K2F4dgfqASJerd9hczOyJ.jpg

Pobierz
  • 152
@IDDQDIDKFA: No tak bo KAŻDA kobieta na tym świecie jest taka sama. Wszystkie zdradzamy, jesteśmy #!$%@? i nic nam się nie należy. Wy nigdy nie zdradzacie, no bardziej święci od Papieża jesteście. Dlatego WSZYSTKIE kobiety mają cierpieć i najlepiej nie mieć praw... Nie zrozum mnie źle, nie popieram zdrady absolutnie, ale brać wszystkie kobiety jedną miarą jest głupie i nieadekwatne. W swoich (ohoho aż 2) związkach to ja byłam tą, którą
@Hanyu: @szeryfe: dobra spoko. Ile razy slyszeliscie od kolezanek: 'ach ten moj byly maz sku$#@ zdradzil mnie zabral mieszkanie dzieci i jeszcze musze mu alimenty placic'

Odpowiedzcie sobie na te pytanie. Nie twierdze ze kazda kobieta to ku$#@ ale rownouprawnienie nie ma miejsca przy rozwodach i przy decyzji kto opiekuje sie dzieckiem. Ale jak jest kwestia ile kobiety maja zarabiac to feministki dra morde ze chca wiecej.

Kobiety zaakceptujcie to
@IDDQDIDKFA: > rownouprawnienie nie ma miejsca przy rozwodach i przy decyzji kto opiekuje sie dzieckiem
Nie mam pojęcia, jak przebiegała Twoja sprawa rozwodowa, jakiego miałeś prawnika etc. Dlatego nie mam prawa ocenić, czy postępowanie było słuszne czy nie, tak jak żadne z nas na wykopie. Jednak są dziedziny życia, w których to WY jako mężczyźni jesteście tą strefą uprzywilejowaną. Podam Ci przykład głupich hormonów wzrostu, które mi były odmówione, bo chłopcy
No tak bo KAŻDA kobieta na tym świecie jest taka sama.


@Hanyu: ta sama retoryka co przy muzułmańskich "imigrantach". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czyli jeśli 1 na 100 kobiet jest taka jak na tej grafice to nie oznacza to, że ryzyko jest i mężczyzna kalkulując to ryzyko logicznie chce się przed nim zabezpieczyć?

Tak samo z terrorystami: jak będzie 1 terrorysta na 100 "nachodźców socjalnych" to też
Skoro 1 na 100 facetów zdradza i 1 na 100 kobiet zdradza (przyjmijmy tak, o dla zabawy), to nie ma sensu być w związkach, rodzić dzieci i ogółem nie robić nic, oprócz spełniania swoich fizycznych potrzeb.

@Hanyu: jest sens, ale to najczęściej kobiety obrażają się o intercyzę.
Słynne "Czyli zakładasz, że się rozstaniemy?" lub nieśmiertelny klasyk: "Nie ufasz mi? To jak możemy być razem?" ( ͡° ͜ʖ ͡°