Wpis z mikrobloga

Kumpel wlasnie po rozwodzie. Ex malzonka #!$%@? go na mieszkanie i alimenty. Dzieci oczwiscie zostaja z matka. Kochanek rozwodki dzien po zakonczeniu sprawy rozwodowej wprowadzil sie do mieszkania ktore kupil kumpel.

Bycie facetem w dzisiejszych czasach to sport ekstremalny. Pracujemy dluzej, umieramy szybciej a kobiety dymaja nas na kase. I potem jakas feministka chce rownouprawnienia.
#logikarozowychpaskow
#rozwod
#feminizm
I.....A - Kumpel wlasnie po rozwodzie. Ex malzonka #!$%@? go na mieszkanie i alimenty...

źródło: comment_bOw8u3kEHq1K2F4dgfqASJerd9hczOyJ.jpg

Pobierz
  • 152
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No tak bo KAŻDA kobieta na tym świecie jest taka sama.


@Hanyu: Oczywiscie, ze nie. Sam za swoja kobite bym dal sie pokroic. Inna sprawa, ze spokojnie #!$%@? jak w temacie jest co najmniej POŁOWA a to juz jest szokująca ilosc. I moja dziewczyna co ciekawe uwaza tak samo
  • Odpowiedz
A co konkretnie należy Ci się za fakt bycia kobietą?

Cały mój wywód rozchodził się o to, że prawo powinno być równe dla wszystkich. Nie można komuś odebrać praw ludzkich czy obywatelskich, bo np zdradził. A Op jasno zasugerował, że takie prawa powinny zostać zabrane. Należy mi się za bycie kobietą to, że mam takie same prawa.

Związek z facetem i ślub bez intercyzy prawem nie towarem XD Ach to cierpienie które wywołuję brakiem ślubu XD

A w którym miejscu ja pisałam o ślubie? Chodzi mi o prawa ogólne. Zdradzamy, więc nie mamy równouprawnienia. Oto co napisał OP.

Każda,
  • Odpowiedz
nie wie co to intercyza co?


@wiecejnizjednozwierze: Już dobrze wiesz jak wy kobiety reagujecie historią na słowo intercyza "BO HURR DURR BRAK ZAUFANIA". Żyjemy w kraju w którym kobieta może jebnąć głowę, iść na policje powiedzieć że mąż ją bije i że jeszcze gwałci dzieci, zrujnować mu totalnie życie, zabrać mieszkanie, a jak wyjdzie na jaw że kłamała to i tak ŻADNE konsekwencje ją nie spotykają za to.

Wystarczy powiedzieć
  • Odpowiedz
Zresztą dzisiaj takie wyszczekane jesteście xD Zobaczycie kiedyś jak jakaś cwaniara zabierze dom waszego synka na które tyraliście xD Równouprawnienie w kwestii rozwodów i prawa powinno być forsowane przede wszystkim przez kobiety jeśli zależy wam na przyszłości waszych synów.
  • Odpowiedz
  • 0
@kociorek drwal to męski zawód. Górnik to męski zawód. Hutnik to męski zawód. IT to nie jest męski zawód. Męski to taki gdzie predyspozycje fizyczne kwalifikują przeciętnego przedstawiciela danej płci jako wydajniejszego pracownika. Popraw mnie ale w IT nic takiego nie widzę.
  • Odpowiedz
Bo czytałam kiedyś badania na ten temat, jednak nie pamiętam dokładnie.


@MinnieMouse0: czyli praktycznie zgadujesz. Chyba nawet wiem jakie "badania" czytałaś, bo swego czasu też rzucił mi się w oczy taki artykuł na portalu Wysokie Obcasy. Tam też rzucono taką śmiałą tezę, że tylko 3% ojców dostało opiekę nad dzieckiem, bo tylko 6% ojców ją chciało.

Tyle że oni, tak jak ty teraz nie podali żadnego badania, ani statystyki, tylko
  • Odpowiedz
powinno być forsowane przede wszystkim przez kobiety

Przede wszystkim przez LUDZI


@Hanyu: trochę z tym ciężko będzie, skoro w sytuaxji gdy ktoś po prostu napisze, że jest taka patologia to kobiety potrafią z oburzenia pisać tak:

Wy nigdy nie zdradzacie, no bardziej święci od Papieża jesteście. Dlatego WSZYSTKIE kobiety mają cierpieć i najlepiej nie
  • Odpowiedz
@wiecejnizjednozwierze: tak tak księżniczko inna niż wszystkie xD Jak mówiłem kiedyś dożyjesz dnia w którym inna księżniczka inna niż wszystkie odbierze WSZYSTKO twojemu synowi razem z majątkiem na który harowałaś xD W tym kraju facet nie ma żadnego prawa do obrony. Na szczęście są jeszcze gorsze kraje jak UK gdzie za zgłoszenie z automaty facet wylatuje z własnego domu bez żadnej dyskusji xD Tak działa piekło na ziemi stworzone przez
  • Odpowiedz
@IDDQDIDKFA: No jest kobieta i jej zachowanie w stosunku do byłego partnera jest obrzydliwe ale przecież nie o tym jest mowa tylko o tym ze bycie facetem to sport ekstremalny. A wcale nie bo można po prostu zostać bolcem na boku i masz fajne proste życie.
  • Odpowiedz
Cały mój wywód rozchodził się o to, że prawo powinno być równe dla wszystkich. Nie można komuś odebrać praw ludzkich czy obywatelskich, bo np zdradził. A Op jasno zasugerował, że takie prawa powinny zostać zabrane. Należy mi się za bycie kobietą to, że mam takie same prawa.


I potem jakas feministka chce rownouprawnienia.

@Hanyu: No to się generalnie wkurzasz nadaremno, bo OP wspomniał o równouprawnieniu oczami feministek, a one chcą
  • Odpowiedz