Wpis z mikrobloga

Kumpel wlasnie po rozwodzie. Ex malzonka #!$%@? go na mieszkanie i alimenty. Dzieci oczwiscie zostaja z matka. Kochanek rozwodki dzien po zakonczeniu sprawy rozwodowej wprowadzil sie do mieszkania ktore kupil kumpel.

Bycie facetem w dzisiejszych czasach to sport ekstremalny. Pracujemy dluzej, umieramy szybciej a kobiety dymaja nas na kase. I potem jakas feministka chce rownouprawnienia.
#logikarozowychpaskow
#rozwod
#feminizm
Pobierz I.....A - Kumpel wlasnie po rozwodzie. Ex malzonka #!$%@? go na mieszkanie i alimenty...
źródło: comment_bOw8u3kEHq1K2F4dgfqASJerd9hczOyJ.jpg
  • 152
@IDDQDIDKFA: Troche nawine wierzyć w tych czasach w miłość albo wierność.
Miałem takiego kolege,co przy pierwszej pannie wpadł bardzo mocno pod pantofel i kumpli olał. Kupował jej drogie prezenty,sponsorował wakacje,płacił jej za wszystko itd. Ona traktowała go jak śmiecia i poniżała przy wszystkich. Jak mu kiedyś zwróciłem uwage to sie obraził xD Oczywiście jak go kopneła w dupe(mimo,że go zdradzała chciał do niej wrócić,a ona go rzuciła xD) to wrócił do
@Hanyu: Oburzałaś się, że nie każda kobieta jest taka sama i nie należy wrzucać wszystkich do jednego worka - w swoim komentarzu zaznaczyłem, że to nie ma żadnego znaczenia, bo przecież nadal system prawny daje takiej osobie przewagę i zostawia faceta na łasce osób trzecich ( ͡° ͜ʖ ͡°). Reszty komentarza po zdaniu nr 1 kompletnie nie rozumiem, na pewno kierowałaś to do mnie? ;)

I nie
...bo jest rycerzem na koniu....i zakochany byl
@IDDQDIDKFA: Więc niech kolega teraz z dumą nosi swój zakuty łeb i gołą dupę. Sam też byłem zakochany, też piekielnie bolało zaakceptowanie faktów. Ale pierwszą rzeczą jaką zrobiłem po pojawieniu się wyraźnych podejrzeń (jest cały standardowy zestaw zachowań i sytuacji) była instalacja keyloggera, wizyta u psychoterapeuty (wygadać sie) i psychiatry (psychotropy żeby ustabilizować emocje i nie oszaleć) a potem już poszło – dwa miesiące
No tak bo KAŻDA kobieta na tym świecie jest taka sama.


@Hanyu: nie musi być każda, ale wystarczy jedna żeby oczekiwać od prawa iż nie będzie wspierać jej patologii.

A nie oszukujmy się, możliwość legalnego #!$%@? kogoś na mieszkanie i zmarnowanie mu życia, z pewnością skusi patologiczne jednostki. Dość powiedzieć, że kobiety 2-3 razy częściej składają pozwy rozwodowe niż mężczyźni, i to nie dlatego, że są jakieś wspaniałe i cudowne, a
No tak bo KAŻDA kobieta na tym świecie jest taka sama. Wszystkie zdradzamy, jesteśmy #!$%@? i nic nam się nie należy. Wy nigdy nie zdradzacie, no bardziej święci od Papieża jesteście. Dlatego WSZYSTKIE kobiety mają cierpieć i najlepiej nie mieć praw..


@Hanyu: Szanuje jak #!$%@? za szerosc, wyjdz za mnie, a potem sie puszczaj
@IDDQDIDKFA: jak bym widział kuzyna. od 10 lat mieszka w UK i jest właśnie na etapie załatwiania z prawnikiem jak to zrobić żeby zabrać jej syna ale dać całą kasę, a finalnie jak się zgodzi i udokumentują to plus zdrada z jej strony, może się ją będzie dało kopnąć dupę i puścić bez niczego.