Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
Kurde, jak oni tak będą zbierać dane między sobą 2 miesiące to zaczną działać za pół roku a gość przez ten czas uruchomi 10 podobnych sklepów i &^&*&*(*) mu zrobią :/ wrrrrrrrr
To może będzie szybciej jak każdy z nas jeszcze raz prześle od siebie listem poleconym jeszcze jedno zawiadomienie tym razem do prokuratury w Gdańsku, jak sugeruje Federacja Konsumentów, (przecież nikt tego nie zabrania, będą szukać i tu i tam, aż w końcu się zorientują, że chodzi o to samo, ale dla nas efekt może być lepszy) - jn.:

W zasadzie najskuteczniejszym działaniem powinno być zgłoszenie tej sprawy do jednej prokuratury. Z załączonych
Czy ktoś kto jest z Gdańska lub okolic ustalał, czy ta firma Sławomira Więczkowskiego istnieje pod adresem podanym na stronie electrocenter.net i w CEIDG?
@wysylacz: Też dostałam list z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku przekauzjące sprawę do Prokuratury Gdańsk Wrzeszcz... Tempo pracy obłędne...

A z tym bestrprice to jest jakaś kpina. Kolejna firma okradająca ludzi a policja nie działa!
@mimi_25: Tak, Gdańsk Wrzeszcz. List dostałem w ostatnim możliwym dniu, po którym mógłbym pisać zażalenie na bezczynność. Teraz po przekazaniu do właściwej miejscowo prokuratury, mają kolejne 6 tygodni na zastanowienie się :)
Czy do kogoś jeszcze zgłosiła się policja w sprawie tego, aby złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa? Nie miałam sama kiedy pojechać i złożyć, bo godziny pracy mi na to nie pozwalały, ale skoro sama policja do mnie zadzwoniła to znak, że coś się ruszyło chyba w sprawie.