Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
Wniosek jest taki, że Gdańsk łączy całą sprawę w jedno. Szkoda, że wszystko dzieje się tak późno bo te gnoje i tak już wydali naszą kasę. Ale można powiedzieć, że sprawa nie została zlekceważona. Czekam dalej....Pozdro
Do mnie policja sama się zgłosiła i zaprosiła mnie na przesłuchanie w tej sprawie. zostałem poinformowany o tym że sprawę prowadzi Gdańsk.
Pan Dzielnicowy rozpoczął rozmowę ze mną tak....
-dzień dobry... przedstawił się... i pyta:
22.06.2016 kupił pan pralkę i do tej pory nie dotarła?

ja mu odpowiadam pytaniem patrząc na rdiowóz kombi
-a co? przywieźliście mi ją???

mina bezcenna.
jak tu jeszcze ktoś jest to może by się podzielił co się
Ja dostałam informację, że sprawę prowadzi rejonowa Wrzeszcz, ale nadzorować ją będzie Prokuratura Okręgowa w Gdańsku (na mój wniosek) :)
@marta8521: Cześć. Byłem wpisany na liście i MBank z którego robiłem przelew na moją prośbę złożył zawiadomienie do prokuratury. Pytania standardowe - co kupiłem, czy miałem kontakt ze sklepem itp. Miałem przygotowane wszystkie papiery, tz. przelew i całą korespondencję. I to wszystko. Teraz czekam znów na rozwój sytuacji. Trzeba zgłaszać wszystko. Może gdzieś tego h...ja złapią. Przynajmniej mam czyste sumienie że zrobiłem wszystko żeby dostał za swoje.
@wysylacz: Cześć. Byłem wpisany na liście i MBank z którego robiłem przelew na moją prośbę złożył zawiadomienie do prokuratury. Pytania standardowe - co kupiłem, czy miałem kontakt ze sklepem itp. Miałem przygotowane wszystkie papiery, tz. przelew i całą korespondencję. I to wszystko. Teraz czekam znów na rozwój sytuacji. Trzeba zgłaszać wszystko. Może gdzieś tego h...ja złapią. Przynajmniej mam czyste sumienie że zrobiłem wszystko żeby dostał za swoje.
Coś się chyba dzieje w naszej sprawie. Na policję złożyłam doniesienie na początku sierpnia. Wczoraj dostałam pismo z prokuratury okręgowej w Gdańsku, że podjęto decyzję o połączeniu postępowania nadzorowanego przez Prokuraturę Rejonową Poznań Nowe Miasto do sprawy nadzorowanej przez Wydział Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, sygn. akt PO I Ds. 92.2016.
Wątpię... A propos innego sklepu: http://www.ceneo.pl/sklepy/al.to-s12851
Niby od 3 lat na ceneo, niby 6000 pozytywów, ale 5% negatywów i 5% neutrali, adres dziwny ul. Krakowska 45/56A. Krakowska 45 to blok mieszkalny; na stronie nie chwalą się swoim adresem kontaktowym; dziwna domena, whois nic nie mówi o tej domenie. Teraz w takim sklepie na pewno bym nie kupił. Mądry człowiek po szkodzie.
Dzień dobry. Jestem jedną z oszukanych osób. Zamówienie złożyłem końcem czerwca, a ani towaru ani zwrotu pieniędzy nie otrzymałem. Dzisiaj byłem na komisariacie w mojej miejscowości (podkarpackie), po otrzymaniu wezwania do stawienia się w charakterze świadka. Wcześniej zawiadomienia nie składałem. Wygląda na to, że powoli, ale coś się w tej sprawie dzieje. Pozdrawiam.
no ja miałem jedną rozprawe co trwała rok czasu ale przeszło pozytywnie , a co do naszej sprawy to coś sie dzieje ? jakieś nowe info ? dzwoniliście czy coś robione ?