Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
@wysylacz: jak napisałam wyżej, Prokuratura Krajowa jak stwierdzi że to na większą skalę to podejmie działania, zależy ci ustali Prokuratura Gdańska. Mają czas na przesłanie informacji do końca sierpnia.
Ja dostałam dzisiaj informację, że sprawa została przekazana do policji w Chojnicach. Ciekawe czy w Gdańsku nie ma policji bo gdzie Gdańsk a gdzie Chojnice, no ale widocznie mają bliżej ;)
Prokurata w Chojnicach widocznie jako pierwsza podjęła się pracy, a reszcie się nie chciało. Np. moja Prokuratura przekazała sprawę Policji. I tak sobie przekazują od Iwana do Pogana.
Najpewniejszą metodą namierzenia oszusta będzie to, że ktoś na niego nakabluje. Np. Teda Kaczyńskiego (Unabombera) złapali go dopiero po 18 latach podkładania bomb, i tylko dlatego, że brat zgłosił FBI, że jego krewniak ma takie poglądy jak poszukiwany.
Słuchajcie, dostałam informację że prokuratura Gdańska która sprawę prowadzi ma zgłoszenia 5 osób (!!!). Tak mało? A tyle ludu deklarowało, że zgłosi sprawę.... dziwne (stan na 25.07)