Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
Przecież sprawca ustalony. Pieniądze na koncie zablokowane. Tylko ciągnie się to miesiącami, bo zajmuje się tym jedna osoba. Nawet dzwoniłem do osoby prowadzącej sprawę i niestety czekać i jeszcze raz czekać. Jest sam oddelegowany do sprawy a jest to jedna z wielu. Może ktoś coś jeszcze wie.
Konkretnego info pewnie nie będzie. Wałek na dobre 10 milionów złotych i kompletna cisza w eterze. Ktoś jest nieźle w tym umoczony i ukręcił sprawie łeb. W dużo mniej ważnych sprawach np. typu jakiś wpis w internecie potrafili postawić na nogi sztab ludzi i znaleźć sprawcę w dwa dni. Za jakiś czas dostaniemy pisma o umorzeniu dochodzenia, a nasza kasa już dawno podzielona.
Witam. I co? Chyba jest po nas?! Droga Policjo!!!! Proszę o kilka słów wytłumaczenia, bo ja wciąż czekam na rozwiązanie sprawy. Czas mija, a tu nic. Może jakieś pismo o umożeniu sprawy?
Witam. Może to i nas dotyczy ale brak konkretnych informacji ze strony policji czy prokuratury. Nawet jeśli, to my też jesteśmy w gronie tych 2700, to nie ma co liczyć na zwrot kasy( 1000 zł u mnie). Mimo to pocieszeniem będzie fakt, że siedzą- chociaż tyle...A tak w ogóle to fajnie, że nie zostałem tu sam. Pozdrawiam wszystkich i do następnego......
Czyli przez kolejne 2 lata proceder trwał i dopiero po 2 latach znaleźli. Majątek zabezpieczają na poczet kar, czyli państwo weźmie nasze pieniądze? Złodziej okradnie złodzieja? Powinni im zaproponować: oddajecie wszystko i macie po 5 lat, połowę macie 15 lat, tylko to co uda się odzyskać siłą - 25 lat (10 oszustwo znacznej wartości + pranie pieniędzy 10 + zorganizowana grupa 5 + narkotyki 3). Pewnie wpadli dlatego, że kupili sobie luksusowe
Hej. Już każdy zapomniał... ( niektórzy nawet hasła do tego portalu ) ale ja jestem. Szkoda że nic się nie dzieje!!!
Jak myślicie da się jeszcze coś zrobić? Pozdro dla wytrwałych...