Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
Donaldzik@vp.pl jeżeli chcecie wysyłajcie dane i w celu potwierdzenia potwierdzenie płatności ale z zamazanymi waszymi danymi osobowymi. Po pracy się tym zajmę.
@Firn: usuń public, niech każdy wstawia komentarz albo daje ci na e-mail, który tam podałeś. Niech jedna osoba (Ty) będzie administratorem i choć pobieżnie to weryfikuje.
Tabela będzie taka jak pokazał otto czyli ten dane bedą potrzebne jednak myśle ze nr fvat proformy jest niepotrzebny z racji ze nie każdy ja dostał. Udastepnijcie na fb aby zgłaszało się więcej pokrzywdzonych.
Załozycielem firmy jest slawomir więczkowski od 30.05.2016 r. Co jest Ciekawe to ten czlowiek mial firme P.P.H. EURO-SERWIS OD 10.06.2004 - 30.05.2016. Mam nadzieje ze policja go szybko namierzy
nie, nie siedzę przed kompem cały czas a widzę, ze to Twoja robota, więc będzie bardziej na bieżąco. zrzucimy się na honorarium jakby co (stówa w tą czy w ta przy tej stracie:-) ....
Bez przesady z tym honorarium ; p Problem tylko taki że ludzie chyba sobie nie radzą z wstawianiem komentarzy. Póki co, jedna osoba wstawiła tylko swoje dane.
Wysyłajcie do frina bo on może się już tym zająć teraz. Jeżeli ktoś już wysłał do mnie donaldzik@vp.pl to przekaże to mu. Droga mailowa będzie najlepsza i myśle ze z potwierdzeniem tez dobry pomysł. Mail wystarczy w danych kontaktowych aby jakieś służby mogły się z nami kontaktować.
To na razie trzymaj u siebie. Najpierw zróbmy tę listę. Wykorzystaj te materiały do zgłoszenia w prokuraturze i policji.
tera każdy, kto się wybiera złożyć zawiadomienie niech pobiera te listę ze stanem na: data ... i dołącza do swojego wniosku w formie załącznika wskazując na skale oszustwa