Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
  • Odpowiedz
@tomasz-k6: W żadnej robocie nie zarobisz 1.000.000 na rok. A w więzieniu tak -nawet wyżywienie w gratisie i żadnych rachunków za mieszkanie, prąd, wodę, etc. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
do mnie też przyszedł mail z Policji z Łodzi, niestety ja jestem ze Śląska ale na wszelki wypadek skontaktowałam się na podany adres emial. Kto wie może któraś komenda będzie koordynować wszystkie prace albo Ci z Łodzi popchają sprawę i pójdzie szybciej. Ja dzisiaj też złożyłam zawiadomienie ale u mnie nie ma np. takiego wydziału i nie wiem kiedy ktoś łaskawie się za to zabierze lub prześle dalej.
  • Odpowiedz
Witam. Wczoraj logowałem się tu pierwszy raz i opisałem swoja sprawę. Skorzystałem z linku do formularza http://goo.gl/forms/h3klYGlwGEMKSBZZ2 Czy to wystarczy aby dołączyć do listy? Myślę, że tak. Jutro jadę na Policję i myślę że dział Przestepstw Gospodarczych zajmie się sprawą. Sprawę musza przyjąć mimo, że nie upłunął termin realizacji zamówienia, poniważ nie ma już nawet możliwości sprawdzenia statusu bo strona zniknęła. Zglaszajcie się wszyscy!!!!! Trzeba wierzyć że się uda!!!! Nic innego nie
  • Odpowiedz
Dodam jeszcze, że te wszystkie portale: skąpiec, nokaut, ceneo ( jedno co się odeawało) powinno wziąść sprawę w swoje ręce bo prędzej czy pózniej sprawa ujrzy swiatło dzienne, a to nie działa na ich korzyść. To wielu z nas dalo się nabrać dzięki Ich" wspaniałą pomocą w doborze sklepów". Ja na pewno ostatni raz!!!!!!
  • Odpowiedz
aj ja głupia jedna jedyna rzecz kupiona przez internet z przedpłatą i od razu taka wtopa, jednak zasada zawsze za pobraniem do była dobra zasada ;)
  • Odpowiedz
@marta8521: ja z kolei nigdy nic nie kupiłem za pobraniem i pierwszy raz zostałem oszukany więc pewnie więcej zaoszczędziłem niż straciłem. Żyjąc z myślą, że wszędzie czai się przekręt to nie za ciekawe życie.
  • Odpowiedz
Dodałem pole Województwo. Ci którzy już są wpisani na listę, prosiłbym o uzupełnienie komentarzem.
  • Odpowiedz