Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
  • Odpowiedz
@jacks_66: ja tez wtopiłem poprzez przekierowanie z nokaut. Pytałem ich dzisiaj czy weryfikowali ten sklep to odpowiedzieli ze tak i do żadnej winy się nie poczuwają, po czym oferty tego sklepu zablokowali (tak weryfikowali, ze zablokowali ich dopiero dzisiaj po moim mailu, do czego się przyznali - korespondencje z nokaut zamieściłem wyżej). Zastanawiam czy nie można by w takiej sytuacji wystąpić do nich z jakimiś roszczeniami, albo przynajmniej powiadomić UOKiK
  • Odpowiedz
@otto69: Jestem za. Gdyby nie wyskoczyła mi oferta sklepu przez nokaut to bym nie kupiła. Pomyslałam, że skoro taki serwis proponuje mi ten zakup, to sklep musi być sprawdzony.
  • Odpowiedz
@mar1255: Przyjęli?

I tak jeszcze zapytam - nie ma tu wśród nas kogoś z Gdańska kto mógłby się pofatygowac porozmawiać z Panem Więczkowskim, ewentualnie Panią Moniką? :-)
  • Odpowiedz
Zgarnęli jakiegoś żula który nie miał nic do stracenia. Otworzyli na niego konta i firmę i tyle. Prawdopodobnie nigdy nie odzyskamy kasy. Chyba, że dojdą po ip do nich, ale mało prawdopodobne.
  • Odpowiedz
Ktoś pisał, że był pod tym adresem i gadał z właścicielem. Zapewniał go, że towar dojdzie, ale to pewnie oni sami pisali. Dokładnie taka sama historia jak na opineo, że mieszkanie prezesa i takie tam.
  • Odpowiedz
@otto69: Widziałem. Działają dalej, bo może ktoś się jeszcze nabierze. Tylko dziwi mnie, że tak późno. Na ich miejscu bym już dawno odpisywał na e-maile, żeby łudzić ludzi dalej.
  • Odpowiedz