Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
  • Odpowiedz
50 000 pln w zamówieniach pękło. A to Ci którzy się wpisali. Prawda jest jednak taka że jeżeli wszystko dobrze zrobili to nie ma szans ich namierzyć.

Tyle nadziei tylko że mogli gdzieś popełnić błąd. Zobaczymy.
  • Odpowiedz
Witam Serdecznie.Jestem tutaj po raz pierwszy niestety nie bez powodu bo tak jak wiekszość tutaj tez zostałem prawdopodobnie oszukany mowie prawdopodobnie poniewaz zakupu dokonalem w sobote pieniazki przelalem i KONIEC.Dzis sprawdzam strony nie ma.Kupilem myjke Karcher i wtopilem 1509,89 zł.Jak tak czytam te wszystkie wpisy to mysle ze juz po kasie . Za duzo pokrzywdzonych...Ale jestem z wami...
  • Odpowiedz
BTW: Z tym Opineo itd. Trzeba by dobrze przewertować regulamin ale raczej nie odpowiadają za takie sytuacje.
  • Odpowiedz
Mam żal do tpay.com. Niby produkt Krajowego Integratora Płatności - instytucji płatniczej nadzorowanej przez Komisję Nadzoru Finansowego. A każdy może sobie korzystać z ich usług - pewnie wystarczy plik jpg z numerem NIP/REGON a może nawet nie! Powinno być obowiązkowe stawiennictwo osobiste. Ciotka, która nie może się poruszać, ma konto w Skoku Stefczyka, i nie ma siły aby móc wypłacić pieniądze z konta oszczędnościowego. Pracownik Skoku nie przyjedzie, upoważnienie notarialne nie jest
  • Odpowiedz
Witam. Widzę co się dzieje i postanowiłem się dołączyć. Moja żona też dokonała zakupu na 1076,73 w dniu 24.06.2016 dzięki przekierowaniu przez portal skąpiec. Przelew był wykonany na konto CABP 33194010763168051000000000 no i oczywiście lipa. Dołączam się do pozwu zbiorowego ale po przeczytaniu tego wszystkiego nie wiem juz jak to zrobić. Jeśli ktoś chciałby mi bardziej pomóc, to proszę o @ na adambuj@wp.pl . Pozdrawiam i dziękuję z góry.
  • Odpowiedz
50 000 pln w zamówieniach pękło. A to Ci którzy się wpisali.


@Firn: W/g moich szacunków 14 czerwca było już 2.000.000 PLN. Na koniec mogło dojść do 10.000.000 PLN
  • Odpowiedz
I mam pytanie - jak tu wstawić dokument w docu? Mam przygotowane zawiadomienie z wstępem, może by komuś ułatwiło zgłoszenie.

I jeszcze mam sugestie o utworzenie grupy na facebooku tak jak to zrobili w innych tego typu sprawach? Byłoby się łatwiej komunikować, wrzucac pliki i informowac się bez takiej publiczności ;)
  • Odpowiedz
@evocat: Czytając wasze wpisy - przestraszylam się. Zamówiłam u nich telewizor i oczywiście od razu zapłaciłam.Tego samego dnia otrzymalam 4 maile. Ostatni dotyczył, że moje zamówienie zostało zrealizowane i wysłane. Towar zamawiałam 28.06.16. Dzisiaj chciałam wejść na ich stronę i wydrukować r-k. Niestety strona nie działa. Czy może zna ktoś do nich nr telefonu?
  • Odpowiedz