Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
  • Odpowiedz
Pora chyba zakonczyc dyskusje tutaj bo
dajemy im tylko powod do radowania sie nasza naiwnoscia ;( mozna w naszej tabeli zamaskowac adres email??
  • Odpowiedz
No czytam wasze posty i tracę nadzieje. Ucieszyłam się 2 dni temu bo zamówienie zmieniło status na wysłane i już kazałam mężowi trzymać kasę ze za raz będzie, ale od 27.06 jeszcze nie dojechało. W prawdzie przez telefon pan powiedział że oni są tylko pośrednikami i zamawiają towar z hurtowni z Niemiec. Słuchajcie bo widzę, że analizujecie każdą informację to pan deklarował że ceny są niskie bo unikają kosztów magazynowania, i koszt
  • Odpowiedz
już wam pisze nr telefonu 583501480 dzowniłam 16.05 nikt nie odbierał później 17.05 odebrał pan 2 razy i udzielił mi informacji o jakich Wam pisałam. Przekonało mnie to na tyle że zamówiłam ale z płatnością przy dostawie. Kolejnego dnia już nikt nie odbierał
  • Odpowiedz
Dziewczyny! ( i nie tylko) nie ma ŻADNEJ nadziei, że odzyskacie pieniądze! Jeśli jeszcze nie zgłosiliście sprawy organom ścigania to zróbcie to proszę jak najprędzej. No chyba, że te 200, 800, czy 1500 to dla was mała kwota i możecie sobie pozwolić na przekazanie ją w darowiźnie złodziejom... Ja im nie dam takiej satysfakcji.

A z moich informacji odpowiednie osoby już działają i może uda się ich złapać. Nie wiem czy odzyskać
  • Odpowiedz
Ja nic nie straciłam bo zadeklarowałam płatność przy dostawie i tak względem cen w sklepie byłam do przodu 1000 złotych tak więc nie chciałam ryzykować. Współczuje Wam, ale jeśli jakoś mogę pomóc to mogę udostępnić wszystkie informacje jakie posiadam.
  • Odpowiedz