Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
  • Odpowiedz
Ale nas się tutaj już wpisało.Coś nowego wiadomo?Ja zgłosiłem sprawe na policje.Dostałem dziś email od pani Magdalena.G ktoś coś wie,w sprawie poszkodowanych przez electrocenter.net?
  • Odpowiedz
@maggie22: jak nie chcesz pisać, to idź na policje, weź to co masz i zgłoś, oni powinni Cie przesłuchać i od razu spisać jakieś papiery, ale złożenie w prokuraturze, to pewniejsze rozwiązanie - moim zdaniem
  • Odpowiedz
@otto69: Popieram. Napisanie pisma do prokuratury to godzina, jak ktoś jeszcze tego nie robił. A na policji może zejść 2 godziny i jeszcze będą się tak zachowywać jakby ktoś kazał im pracować za karę.
  • Odpowiedz
74 potwierdzone osoby poszkodowane.

Patrząc na zabawy w Rick Rolla itd. można przypuszczać że możemy mieć do czynienia z gówniarzami. Większa szansa na zrobienie błędu.
  • Odpowiedz
Masz racje, lepiej napisac niż siedzieć cały dzień i to -mam nadzieje ze potraktują mnie poważnie-mój tata był szefem prokuratury-zginął tragicznie ale przez szacunek do niego (był zajebisty i nie bral łapówek) będę wymagala poważnej interwencji-w malym miescie na wszystko jest machniecie reka i oj tam oj tam niestety
  • Odpowiedz
@Firn: Na pewno sprawca jest młody, bo 50-latek nie ogarnąłby tak nowych technologi jak się skutecznie ukryć. Za młody też nie mógł być, bo by jeszcze się tego wszystkiego nie nauczył. Obstawiam 20-30 lat. Można było poznać po głosie przez telefon.
  • Odpowiedz