Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
Witam, do tej pory przyglądałem się biernie wszystkiemu co tu się dzieje, ale także jestem jednym z poszkodowanych i odpuszczać nie zamierzam. Chętnie przyłączę się do pozwów zbiorowych czy zeznań dla prasy, TV. Na Policji też zamierzam zgłosić zawiadomienie....

Dalej nie mogę uwierzyć jak łatwo daliśmy się naciąć...
Daliśmy się zrobić w butelkę, trudno.
U mnie było to tylko 150zł, ale i tak ich nie odpuszczę. Trzeba będzie złożyć zawiadomienie.
@byczek_1988: Wiesz ja bym nie dał się naciąć gdyby nie to, że strona skąpiec.pl mnie przekierowała na tą stronę. Co ważniejsze na skąpcu.pl były opinie z opineo czyli tak zwane fake'i. Jestem w szoku, że tak łatwo dodać tam opinie pozytywną. A gdy kilka dni temu chciałem i wrzucić negatywa to się modernizator nie zgadzał. Dopiero dzisiaj się pojawił mój negatyw.
No przykre to, pewnie każdy z nas do ostatniej chwili miał nadzieje, że dostanie ten towar :( Składajcie jak najwięcej zawiadomień także indywidualnie i to jak najszybciej bo sprawy administracyjne muszą mieć swój bieg, wiadomo... A do tych którzy zgłaszali na Policję i kazano im czekac - należy zgłosić, że firma usunęła strone internetową - to dowód ewidentny na ich nieuczciwość.
@byczek_1988 ja siebie nie biczuję. To jest bardzo zuchwałe oszustwo. Dawno nie słyszałem żeby ktokolwiek był tak oszukany i różne powody mogły ludźmi kierować przy zakupie. Strona była profesjonalnie przygotowana.

Ja jutro idę na policję i zgłoszę w prokuraturze.
Ja chyba straciłem zaufanie do serwisu nokaut pl, który mi te stronę polecił.
Wolę trzymać się starego, dobrego morele, bądź komputronika....
@MichQ30: Ja zamawiałem dysk z agito.pl w tym samym czasie. Jeszcze byłem zły, że skąpiec nie znalazł że na electrocenter ten dysk był tańszy :/ Dobrze, że go nie zauważyłem, bo był stracił dodatkowo 200zł.
A ja sobie zamówiłem obudowę, teraz dodatkowo będę musiał zamówić ją sobie jeszcze raz, drożej...
Dziwnie niska cena, a mój zmysł coś nie zadziałał.