Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
  • Odpowiedz
Podpiszę się każdą częścią swojego ciała pod pozwem zborowym. Okradli mnie z kilku tysięcy !!! Odebrali mi radość kupna mojego własnego pierwszego mieszkania. A pomysł z grupą na facebooku też uważam za świtny, ale ja rówinież nie poprowdzę tego, zwyczajnie nie umiem.
  • Odpowiedz
Ja niestety nie mam screenów samej strony, ale mam fakturę z ich sklepu na mailu. Porobię screeny i podeślę na kontakt24@tvn.pl.
  • Odpowiedz
a ja zgłosiłem sprawę na policję i oczywiście przyjęli jak i też zgłosiłem w systemie płatność gdzie robiłem tpay.com i ten facet ma już zablokowane konto do wpływu kasy ponieważ jak mi powiedziano oni wysłali o wyjaśnienie sprawy do tego gościa a jak nie to też zawiadomią o to policje czy tam kogoś :D no i będzie ścigany jako przywłaszczenie cudzych pieniędzy , oczywiście ja zrobiłem też odstąpienie od umowy no i
  • Odpowiedz
a co do listy poszkodowanych,to miałem taki pomysł przed południem (ale nie było chętnych) ,żeby zrobić taką listę nie koniecznie z danymi osobowymi ale z numerem zamówienia, wartością zakupionej rzeczy i adresem e-mail (loginem z forum), wymienić się nią ze wszystkimi poszkodowanymi zamierzającymi składać doniesienie do prokuratury i zrobić z tego złącznik, żeby każdy dołączył do swojego zawiadomienia - po to aby zobrazować skale oszustwa i żeby zajął się tym ktoś na
  • Odpowiedz
Do listy zamówień wystarczy założyć Google Docsa (Ale ktoś musi moderować żeby nam właściciele pseudo sklepu nic nie usuneli).

Czego potrzebuję na policji do zgłoszenia?
  • Odpowiedz
Ja mam fakturę za towar (Każdemu raczej na email przyszła), potwierdzenie płatności T-Pay, a także historię płatności z banku, powinni przyjąć.
Może ktoś zajmie się tym google doc'iem, bądź też grupą na facebooku? Akurat jest spora aktywność w wątku.
  • Odpowiedz
@mar1255: A jak z dalszym kontaktem w sprawie? Policja będzie się kontaktowała czy samemu trzeba dopytywać. Jeśli mogę spytać w jakim mieście składany był pozew? Ja z Warszawy.
  • Odpowiedz