Wpis z mikrobloga

ostrzegam przed https://electrocenter.net/ dzisiaj szukałem pomysłu na prezent w internecie i wpadłem na ich stronę, wszystko w zaskakująco niskich cenach (co już wzbudziło moje podejrzenie), zdecydowałem się zamówić produkt za pobraniem i tutaj własnie już upewniłem się co do ich niecnych zamiarów, otóż wysyłka z przedpłatą jest darmowa natomiast koszt dostawy w przypadku płatności przy odbiorze wynosi 150 zł !!!
  • 1335
  • Odpowiedz
@Firn: > Przy płaceniu przez TPay, faktura proforma była bardzo szybko. Tak samo status "Płatność zaakceptowana".
Tak, co ciekawe wtedy nie dostałem maila potwierdzającego.
  • Odpowiedz
Witam. Właśnie zmienił się mój status na ich stronie po długim oczekiwaniu na ...przygotowanie w toku.....,zamówienie składałam 20.06.
  • Odpowiedz
co do pism sądowych to jak nic nie dostanę to zajmę się pisaniem i jak trzeba będzie to Was bede informowała co i jak trzeba
  • Odpowiedz
@wysylacz: nam ciężko go będzie już złapać. Adresy wyglądają na fejki. Wglądu do kont bankowych nie mamy (Służby ścigania mogą mieć dostęp).

Ja niestety z Białegostoku nie wiele więcej mogę zrobić.
  • Odpowiedz
moim zdaniem to "światełko w tunelu" jest celowym działaniem. Im dłużej ludzie będą zamawiać i nabijać portfel tym lepiej. Im dłużej statek utrzyma się na powierzchni tym lepiej.

@joanna-gabrys: Dokładnie tak. Dlatego jest 27 dni na dostawę i standardowo 10 dni (światełko w tunelu). Poza tym są to dni robocze, żeby jeszcze bardziej mydlić oczy. Na maila odpiszą, telefon czasem odbiorą, żeby robić pozory.
  • Odpowiedz
Mój prawnik stwierdził (bez wskazania konkretnie) że w ich regulaminie jest kilka klauzul zakazanych według Polskiego prawa. Także tutaj jest punkt zaczepienia.
  • Odpowiedz