Niszczą pola. Rolnicy są załamani. "Miesiące naszej pracy"

- Przez lata uprawialiśmy tu marchew, pietruszkę i cebulę, ale ludzie regularnie kradli nam plony. Postanowiliśmy więc zasiać koniczynę, bo wydawało nam się, że nikt jej nie będzie zabierał. I rzeczywiście nie kradną, ale niszczą wszystko i to na ogromną skalę! mówił Dorko.

- #
- #
- 77
- Odpowiedz





Komentarze (77)
najlepsze
źródło: images
Pobierzźródło: notra
Pobierzźródło: 1000326547
Pobierzźródło: 1111
Pobierzźródło: MjRlNjg0YgszDjhZSEtvHnBWbAMOEmFIJ050SEgJflIqWXxSSFYkBjceKxoIHioYJxwvHRcePQZ9DT4DSEZ8RTYFPRoLUTRFNwEsDwMfegxnXCxZXlNgCDdae0dTCShbfw4rDAUdewxjCHxeAgZ1XmJUbBc
PobierzMaria Curie-Skłodowska
źródło: image
Pobierzźródło: wejdz i wesprzyj www.Adrian.help
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora