Wpis z mikrobloga

Co sie #!$%@? drogie mirki. Mamy z sasiadem maly konflikt w zwiazku z płotem, ktory dzieli nasze posesje. On uwaza, ze granica przebiega gdzie indziej niz stoi plot. Sądzi iz jego dzialka ma 2 metry wiecej szerokosci i przedwczoraj zaczal stopniowo wyjmowac elementy plotu. Najpierw wyjal furtke, potem zabral sie za betonowe jego elementy. Raz go strzelilem paralizatorem, raz dostal kombinerkami po lapach. Nie pomoglo. Policja? Nie pomaga, bo to sprawa cywilna blablabla. Dzisiaj wpadlem na pomysl "a moze podejsc do sprawy psychologicznie", "co zrobilby de niro, leon zawodowiec, tommy lee jones w sciganym". Jak wiadomo, wiesniaki cierpia na wrodzona homofobie. Zajrzalem do szufladki z kosmetykami żony i przybralem wiosenne barwy. Troche zieleni i niebieskiego na powieki, troche czerwonych makow na usta. Jakis podklad do zatuszowania niedoskonalosci cery i ruszam. Z domu wzialem jeszcze czekolade z mikołajem i w drogę. Pukam do drzwi i podbijam "drogi sasiedzie... wiem, ze nie ukladalo nam sie ostatnio najlepiej, wrecz kiepsko, a nawet bardzozle. Nie chcialem uzywac przemocy, czasami jestem paskudnym samcem. Chcialem to dzisiaj sasiadowi wynagrodzic". Wreczam mu czekoladki i probuje sie wpakowac do domu, a on w pisk, krzyk: "wyjdzze, natychmiast stad wypieprzaj pedale!". Ja grzeczniej "odmawia mi sasiad?". "#!$%@? i wiecej nie przychodz!". Odszedlem wiec z nieskrywanym smutkiem, gdyz czekolady nie zwrocono, lecz smutek moj byl bardzo krotki. 15min pozniej sasiad juz w gumofilcach montuje spowrotem ogrodzenie.

Dziekuje bogu za moja urode, kreatywnosc i odwage. Prezydentowi Dudzie za to, ze moge sie do niego modlic i za to, ze wspieral mnie w ciezkich chwilach. Wykopkom za to, ze sa, a moderacji za wszystkie bany, jakie nakladaja na moje multikonta.

Podpisano, Łukasz.

;tldr; udawałem pedała zeby sklonic sasiada do odgrodzenia sie od mojej posesji


#wygryw #coolstory #truestory #heheszki #pokazmorde #pasta #niebieskiepaski z #logikarozowychpaskow #4konserwy #neuropa #luzbaza #polska
Pobierz wapserdak - Co sie #!$%@? drogie mirki. Mamy z sasiadem maly konflikt w zwiazku z pło...
źródło: comment_4iJmvyrln3weMCnvwL1WINwGb3zt5Y09.jpg
  • 97