Pracuję od dawna na B2B jako programista, ale po swoich ostatnich zawirowaniach ze zdrowiem psychicznym - zaburzenia lękowe i depresja, jestem zainteresowany ubezpieczeniem chorobowym. Nie wiem, czy warto opłacać to dobrowolne chorobowe w ZUS, czy może znajdę coś prywatnego, lepszego. Słyszałem np. o #startlife startlife.pl. Ktoś korzystał?
#programowanie #programista15k #programista25k #chorobowe #l4 #ubezpieczenia #zus #ubezpieczenie
#programowanie #programista15k #programista25k #chorobowe #l4 #ubezpieczenia #zus #ubezpieczenie





























https://docs.google.com/spreadsheets/d/1gVRpxYCWtvkNQPxZIrUlHuEEkkwbPsrHFo_E9Xw09PQ
Kwoty #b2b są zaczerpnięte ze strony https://www.kalkulatorb2b.pl/ bez ulgi na ZUS (czyli sytuacja jaką ma większość osób) z ryczałtem 12%. Mam nadzieję, że nigdzie
źródło: firefox_2023-05-02_14-42-28
Pobierz