Wpis z mikrobloga

@Bloodaxis1 no jestem ale tego nie robię. bezpieczne inwestycje są na poziomie inflacji, czyli bardziej jest to odkładanie niż inwestowanie a w niebezpieczne nie wchodzę poza inwestycją w dzieci. Obecnie głównie wydaję i cieszę się życiem.
  • Odpowiedz
@ilem: Tymaczasem dzisiejsi wyborcy pisu, którzy za komuny podpierali ściany w fabryce kurzu i zarabiali 10$ na miesiąc dzisiaj pobierają średnio 1500pln.
  • Odpowiedz
Tymaczasem dzisiejsi wyborcy pisu, którzy za komuny podpierali ściany w fabryce kurzu i zarabiali 10$ na miesiąc dzisiaj pobierają średnio 1500pln.


@analboss: no wiesz, ale oni mieli ciezko, mieszkania kosztujace wtedy jakies 100 000zl wykupili za 5% czy tam 10% wartosci, myslisz ze to takie latwe bylo? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zibizz1: jakbyś zarabiał 100 tysięcy to byś wiedział ile wynosi twoja składka emerytalna i że jest liczona od 60% średniej krajowej więc od 4100.
I twoja emerytura to będzie 18 procent liczone od 4100.

I jakbyś zarabiał 100k miesięcznie to byś miał w #!$%@? ile będziesz miał emerytury.

Coraz gorsze te baity.
  • Odpowiedz
Jak czytam te prognozy na za 30 lat to ciekawi mnie jakie emerytury na obecne czasy prognozowano w latach dziewięćdziesiątych.
  • Odpowiedz
@xxx_XXX_xxx dokładnie, dlatego napisałem duuuuzo mniej i wiem ile będzie wynosiła prognozowana emerytura, prognozowane jest że w 2050-2055 26-28%, czyli przechodzac na emeryturę spodziewam się pieniędzy o wartości jaką dziś ma 1100zl.
w #!$%@? to mam czy ktoś wierzy czy nie;)
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: jak bys mojego dziadka opisal. W dodatku cale zycie w jednym zakladzie, praca na 3 zmiany, gdzie nocka to spanie/chlanie, garaz #!$%@? srubkami, nakretkami, itd. pod sufit. Oczywiscie wyborca jedynej prawdziwie katolickiej parti.
  • Odpowiedz