@Szandor-Lavay: Taki sam partyjny scenariusz powtarzający się miedzy wieloma kanałami niestety. No strasznie smutno sie na to patrzy, lubiłem ich. Zjazd z ich "opus magnum" o Norylsku do sponsorowanego chińskiego slopu. W komentarzach tez musi być ostro moderowane, ze nie ma o tym śladu.
Prawdopodobnie wypalili się w youtubie i chcą to zmonetyzować ile się jeszcze da, bo chyba nie liczyli ze nikt nie zauważy?
  • Odpowiedz
@CultedelaRaison: No było ewidentnie inne, pamiętam na końcu samuraja z mieczem - o to mi chodzi. Poza tym tu masz 238,841 wyświetleń a tam było grubo ponad milion, może nawet kilka. Jeśli ktokolwiek ma wideo INNE niż to o którym mówię nie załączajcie go w komentarzu bo ktoś kto faktycznie je ma pomyśli że wcale nie zniknęło i zignoruje post. Dziękuję.
  • Odpowiedz
Chciałbym swój kanał na yt, ale co się wezmę za jakiś pomysł i skręcę w końcu film to stwierdzam, że nie idę w tę stronę, bo to zajmuje za dużo czasu :D

Weź tak rób nawet 1-2h dziennie, przez rok, czy dwa, mając nadzieje, że MOŻE wystrzeli i da zarobić :D

Już mam nakręcone filmy na 4 różne formaty i nic nie opublikowałem :D

Sensowny
codziennaKasia - Chciałbym swój kanał na yt, ale co się wezmę za jakiś pomysł i skręc...

źródło: image

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to inwestycja w siebie.


@ragnarok-asgartus: inwestycja to by była przy pewnym zwrocie. Tu to jest bardziej miks loterii i startupu, gdzie trzeba od razu minimalizować potencjalne straty.

W miejscu, w którym ja jestem już sam mój czas jest dużą "inwestycją". Dokładanie do tego wydatków i zlecanie montażu zewnętrznej firmie mając zerowy przychód to już by była brawura z mojej strony.
  • Odpowiedz