@Bolxx454: samochody którymi jeździłem wyłączały te alarmy zjazdu z pasa we wszystkie strony jak włączony był którykolwiek kierunkowskaz.
Zresztą ja widzę mignięcie prawego kierunku przed zmianą pasa (pic-rel)

Nawet jak system działa, to ta "interwencja" też jest zawsze taka zupełnie symboliczna, żeby kierowca nie dał rady tego przezwyciężyć to chyba musiałby kierownicę trzymać kolanem od spodu.
Z tymi systemami z interwencją to ja zawsze się mocno spinam, bo moja głowa pojawienie się takiego
hellfirehe - @Bolxx454: samochody którymi jeździłem wyłączały te alarmy zjazdu z pasa...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz