Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
gripen2000
gripen2000

gripen2000

Dołączył 14 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 557
  • Znaleziska 55
  • Mikroblog 502
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 5
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
17.06.2026, 13:49:26
  • 0
#hulajnogaelektryczna Ktoś podkupił Hiley Evo GTR został GT czy warto czy poczekać na dostawę GTR? Tamta miała hydrauliczne hamulce i większy zasięg.

Edit: albo pojadę po KuKirina G2 Master
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gripen2000
gripen2000
gripen2000 17.06.2026, 15:57:40 via iOS
  • 0
@SendMeAnAngel: poczekać na evo GTR, kukuryku g2 master to padaka przy Hileyu
  • Odpowiedz
gripen2000
gripen2000
gripen2000 17.06.2026, 16:16:17 via iOS
  • 1
@SendMeAnAngel: no to Ausom półka kukirina szału nie ma, jak Ausom to chyba lepiej nawet kukirina bo chociaż graty są do kupienia. Zobacz może jakąś używkę Tiger 10 v5 wyrwiesz w podobnych pieniądzach. Już jest wylew żali na ausoma a dopiero weszła ta marka w tym roku.
  • Odpowiedz
gripen2000
gripen2000
gripen2000 18.06.2026, 19:24:31 via iOS
  • 1
@SendMeAnAngel: kamikaze, motus, Techlife podobna półka. Jak bym z tych miał brać to Mantis ale to już stary model sprzed kilku lat. GTR też ma hydrauliczne hamulce. Ja bym uszeregował tak: Hiley Tiger EVO GTR > Kaabo Mantis 10 plus > Techlife Q5 > Kamikaze K1 plus > Motus 10 sport. Tylko szczerze to ja bym z tych opcji szedł albo w Tigera, albo w Mantisa. Jakbym miał czekać dwa
  • Odpowiedz
aa-aa
aa-aa
10.06.2026, 03:50:42
  • 188
Dlaczego ludzie dziękują zatrzymującym się samochodom na pasach, przecież to nie jest żaden akt łaski tylko gdyby nie ten obowiązek wprowadzony ileś tam lat temu to byłby dalej dziki zachód jak był kiedyś
  • 182
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gripen2000
gripen2000
gripen2000 10.06.2026, 13:39:07 via iOS
  • 0
@aa-aa: bo to nic nie kosztuje i szkodzi a komuś miłej się zrobi?
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
09.06.2026, 10:39:29
  • 1
Pooglądałem KuKiriny, przejechałem się Hiley Tiger EVO GTR, no i trudny wybór, bo:

- Hiley - waga legalna, amortyzacja OK, ale podest mógłby być szerzy, a czemu oni go ścięli po bokach?

- KuKiriny - tańsze, ale jedyny sensowny model to G3 Pro, tylko ten potwór waży prawie 40 kg

Z

Hiley czy KuKirin?

  • Hiley 66.7% (4)
  • KuKirin 33.3% (2)

Oddanych głosów: 6

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gripen2000
gripen2000
gripen2000 10.06.2026, 13:38:16 via iOS
  • 0
@SendMeAnAngel: Podest stajesz noga za nogą jak jedziesz ja mam 183 cm wzrostu i spokojnie szerokość w evo mi styka. A Hiley dwie półki wyżej od kukirina jakościowo
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
31.05.2026, 17:57:04
  • 0
Chcę sobie zrobić prezent na dzień dziecka i wykonuję jeszcze jedno podejście do zakupu hulajnogi, mam nadzieję, że już ostatnie.

Moje wymagania:
↔ szeroki podest, aby postawić obie stopy obok siebie
🚔 tryb legalny 20 km/h, możliwość odblokowania
🦠 dobra amortyzacja (pod wagę 70 kg, a nie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gripen2000
gripen2000
gripen2000 05.06.2026, 20:43:00 via iOS
  • 0
@Uaephean: W Hiley jest wodoodporność inaczej zrobiona. Tam nie ma doszczelnionego podestu tylko każdy element jest wodoodporny. Woda się normalnie może wlewać so podestu. Można myć myjka itd i jest gwarancja na zalanie. Jakościowo to jest półka wyżej ok kukirina, ausoma i Techlife. Awaryjność też dużo mniejsza.
  • Odpowiedz
gripen2000
gripen2000
gripen2000 06.06.2026, 06:57:26 via iOS
  • 0
@Uaephean: Ja mam już hulajkę półtora roku Hileya myje na myjce jeżdżę po deszczu i działa bez problemu. To nie wiara tylko doświadczenie. :D
  • Odpowiedz
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
26.04.2026, 07:58:52
  • 0
Kto w #rzeszow handluje #hulajnogaelektryczna #kukirin?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gripen2000
gripen2000
gripen2000 04.05.2026, 19:40:08 via iOS
  • 0
@SendMeAnAngel: Hiley to półka wyżej jakościowo od Techlife, Motusa, kukirina, ausoma. Masz dwa lata gwarancji na wszystko baterie i zalanie nikt takiej gw nie daje i w Rzeszowie masz serwis gwarancyjny i są serwisy w innych miastach. Jak przetestujesz to weźmiesz Hileya bo różnice czuć od razu. Podzwon po serwisach to Ci powiedzą jak jest. To jest najmniej awaryjna marka.
  • Odpowiedz
maciekrzezawa
maciekrzezawa
maciekrzezawa
28.09.2024, 04:46:19
  • 449
Właśnie wróciłem z samotnej podróży do południowych Chin - Shenzen, Kanton i Xinping (okolice Guilin i Yangshuo). Przed wyjazdem nikogo tam nie znałem i organizowałem wszystko sam.
Pozwiedzałem, nakupiłem trochę herbaty, elektroniki (tańszej niż u nas, albo niedostęnej w Europie) i podróbek (również przez internet, do chińskiego paczkomatu).
Zawiodłem się jedzeniem.

Jako że mam jet laga i wstałem o czwartej, to zróbmy AMA przy rozpakowywaniu się.

#ama #chiny
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gripen2000
gripen2000
gripen2000 28.09.2024, 06:56:35 via Wypiek
  • 2
@maciekrzezawa Byłem 2 razy w Chinach i moje spostrzeżenia są takie same.
  • Odpowiedz
gripen2000
gripen2000
gripen2000 23.08.2024, 17:34:19
  • 4
1,5m paragonu zakupy na 316 zł :D
gripen2000 - 1,5m paragonu zakupy na 316 zł :D

źródło: image_picker_E740A062-8A56-4643-8EE4-C84E3430C8E0-20649-0000036A6CD079E0

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gripen2000
gripen2000
gripen2000
Autor
23.08.2024, 17:39:18 via iOS
  • 0
@fizzly Dziękuję
  • Odpowiedz
Scybulko
Scybulko
11.08.2024, 15:56:17
  • 64
#czechy #kofola

Dobre to? Czytałem kiedyś na wykopie, że zajebiste. To jest po prostu czeska coca cola?
Scybulko - #czechy #kofola 

Dobre to? Czytałem kiedyś na wykopie, że zajebiste. To j...

źródło: temp_file4552514469481431344

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gripen2000
gripen2000
gripen2000 11.08.2024, 21:13:14 via Wypiek
  • 0
@Scybulko Jest super, ale pij bardzo dobrze schłodzoną. Ciepła coca cola też jest niedobra.
  • Odpowiedz
Adom007
Adom007
28.05.2024, 17:46:54
  • 0
#hulajnogaelektryczna #hulajnoga #xiaomi #m365

ktoś napisze jaka jest tarcza w xiaomi m365? 110 czy 120?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gripen2000
gripen2000
gripen2000 30.05.2024, 06:30:34 via iOS
  • 0
@Adom007 110, chyba że masz nową 1S to 120
  • Odpowiedz
dzem_z_rzodkiewki
dzem_z_rzodkiewki
07.05.2024, 11:48:22
  • 1
Co tu tak cicho na tagu? #hulajnogaelektryczna
Dosłownie całe miasto jeździ na jakichś UTO, ludzie robią zakupy komunikują się tym do pracy. Nikt już nie ubiera się w sportowe ciuchy i jeżdzi na rowerze bo jak potem spoconym pracować

BTW co sądzicie o Teverun Fighter Supreme 7260R? Wiadomo na ścieżkach max 50kph, ale czasami nie ma ciągłości i trzeba z blachosmrodami na ulice wyjechać trzypasmową wtedy to 110kph by się
dzemzrzodkiewki - Co tu tak cicho na tagu? #hulajnogaelektryczna 
Dosłownie całe mias...

źródło: teverun

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gripen2000
gripen2000
gripen2000 08.05.2024, 03:20:42 via iOS
  • 2
@dzem_z_rzodkiewki Teveruny mają złą geometrię i przy większych prędkościach wpadają w mocne shimmy. Tu w tym Fighterze dali już dwa dumpery i tak to nie pomaga. Jakościowo też nie za dobre. Lepiej tak jak pisali Nami Klima, albo Hiley Tiger 10 VLR. Tiger będzie najlepszy jakościowo.
  • Odpowiedz
gripen2000
gripen2000
gripen2000 08.05.2024, 09:30:09 via iOS
  • 0
@dzem_z_rzodkiewki Wolałbym Kaabo bardziej stabilna jest i bardziej dopracowana od Teveruna. Ja wiem, że wagi nikt nie sprawdza, ale jak zrobisz z kimś dzwona co jest łatwe na hulajce to będziesz miał wtedy problem i pierwsze co sprawdza to „pojazd” jakim jechałeś. Vmaxa szybko zblokujesz ale wagi już nie zmienisz.
  • Odpowiedz
jegertilbake
jegertilbake
30.03.2024, 12:19:56
  • 0
Jaka jest obecnie najlepsza hulajnoga elektryczna tak do 8k? Glownie chodzi mi o to, zeby miala 2 silniki, dobre przyspieszenie, nie zamulala pod gorke, porzadne hamulce i amortyzatory oraz dobra dostepnosc czesci zamiennych.

#hulajnogielektryczne #hulajnogi #pytanie #hulajnogaelektryczna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gripen2000
gripen2000
gripen2000 07.04.2024, 19:59:55 via iOS
  • 0
@jegertilbake Z polskiej dystrybucji Hiley tiger 10 v4
  • Odpowiedz
Hemingwayy
Hemingwayy
09.02.2024, 23:11:28
  • 0
#hulajnoga #motus #hulajnogaelektryczna #kiciochpyta
Motusy są tak bardzo awaryjne czy tylko ja mam takiego pecha za muszę opony wymieniać co 2 miesiące?

Nie dość ze wydaje się kupę kasy na hulajnogę to dodatkowo trzeba ja serwisować co chwile.

Plus ciężko ogarnąć to samemu bo opona jest tak umiejscowiona ze ściągnięcie jej wiąże się z rozkręcaniem 548 śrub,odłączeniem elektroniki etc,oni ja chyba specjalnie tak zaprojektowali.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gripen2000
gripen2000
gripen2000 04.03.2024, 04:38:07 via iOS
  • 0
@Hemingwayy To jest stary design. Np. W Hileyu masz złączki przy silnikach i nic nie trzeba rozkręcać do zmiany gumy.
  • Odpowiedz
spinel
spinel
15.10.2023, 15:16:10
  • 0
#hulajnogaelektryczna

Cześć. Pytanie nie będzie muzyczne.
Szukam hulajnogi która z założenia ma służyć na dojazdy do pracy w połączeniu z pociągiem. Dziennie planuje jeździć około 15 km, ale fajnie jakby przejechała 40 w razie problemów komunikacyjnych.

Budżet jest tutaj bardzo elastyczny, ale kompletnie nie wiem w jaki typ hulajnogi pójść. Czy pełna amortyzacja powinna mnie zainteresować? Na co zwracać uwagę? Jaki rodzaj kół?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gripen2000
gripen2000
gripen2000 16.10.2023, 10:50:02 via Wykop
  • 0
Joyor i Kukirin odpuść. Jakościowo bardzo padaka. Jak masz budzet do zobacz Hileya tiger 8 lub x10 pro. Wykonanie Hileya 2 ligi wyżej od tych wymienionych i masz bardzo dobry serwis w pl w razie w.
  • Odpowiedz
c.....s
c.....s
konto usunięte 14.06.2023, 08:32:24
  • 0
#hulajnogaelektryczna coś sensownego dla dorosłego? 190cm+)/+100kg?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gripen2000
gripen2000
gripen2000 24.06.2023, 17:10:00 via iOS
  • 0
@cohontes jak masz 8k to hiley tiger 9 pro
  • Odpowiedz
ignis84
ignis84
06.05.2023, 17:40:09
  • 1988
Hospicjum, to co mogło mi dać, to już mi dało. Udało się zapanować nad bólem pooperacyjnym, bólem którego wynik było uszkodzenie rdzenia i ogromny ból nóg.
Dostawałam całą masę leków opioidowych. Każdy trochę inaczej działa. Metadon, morfina, paleksja, sterydy, do wspomagania witaminy które wspierają układ nerwowy, dostawałam także kroplówki z, magnezem. Chyba coś tam jeszcze było, ale już nie pamiętam. Teraz dostaję w zasadzie taki sam zestaw, tylko w innych dawkach. Bardzo trudno
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gripen2000
gripen2000
gripen2000 07.05.2023, 15:29:36 via iOS
  • 0
@ignis84 Poszło, powodzenia.
  • Odpowiedz
uefaman
uefaman
23.04.2023, 19:49:54
  • 0
https://www.geekbuying.pl/pl/hulajnogi-elektryczne/2757-skladana-hulajnoga-elektryczna-kugoo-kirin-m4-pro-ulepszona-wersja-opony-10-cali-silnik-bezszczotkowy-500w-akumulator-48v-18ah-6972985280217.html legit? Kugoo ktoś ma w ogóle hulajnogę z tej firmy? #hulajnogaelektryczna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gripen2000
gripen2000
gripen2000 26.04.2023, 15:27:01 via Wykop
  • 0
@uefaman: To jest jedna z najgorszych marek. No, ale tania to biorą.
  • Odpowiedz
gripen2000
gripen2000
gripen2000 27.04.2023, 00:56:53 via Wykop
  • 0
@uefaman: Najtańsze materiały i kiepska jakość generalnie cudów nie ma za taką cenę. To aluminium w Kugoo jest takie tandetne tanie. Sama hulajnoga jest słabo poskręcana, spasowana i wszystko się luzuje.
  • Odpowiedz
Wujaszek_Wania
Wujaszek_Wania
22.04.2023, 16:10:47
  • 0
Może ktoś podzielić się opinią o #hulajnogaelektryczna #navee #n65? Jak wygląda eksploatacja, serwis i dostępność części?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gripen2000
gripen2000
gripen2000 26.04.2023, 15:27:55 via Wykop
  • 0
@Wujaszek_Wania: Nie ma części, serwisu i dystrybutora w PL. Lepiej unikaj, bo będzie do pierwszego zepsucia.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • Strona 1 z 2
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 17.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 23.11.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking