#bmw #wypadek
Ten 17 letni Sebek co podpuszczał Karynę do jazdy 250 po krajówce i potem zginął jak tępa tzipa wpadła w poślizg, to się okazuje, że córkę miał od dwóch miesięcy xD
Wzorowy ojciec, spędzający wieczory na zapi3rdalaniu samochodem z naj3banymi znajomymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 619
@telemach20: tam jest klasyka polski powiatowej, czyli zapi3rdalamy ile wlezie i liczymy, że nic się nie stanie.
Oliwier wydaje się być ostrym kretynem nawet na standardy Polski B, skoro po 3 miesiącach od zabicia kogoś beztrosko się nawalił i namawiał koleżankę do takiej jazdy. Czyli kompletnie nie skumał zależności między prędkością a skutkami ewentualnego wypadku.
Odnośnie czy jego wina czy nie - założę się, że nie jechał wtedy nawet w
  • Odpowiedz
  • 344
@Mr_3nKi_: zginął Filip, czyli Sebek co nagrał film z tylnego siedzenia.
Geniusz co w wieku 17 lat dorobił się dziecka i pasji typu naj#bunda i szybka jazda samochodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz