To będzie #niepopularnaopinia

Majtczak nie powinien pójść siedzieć. Powinien co najwyżej dostać zawiasy. Dlaczego powinien być traktowany inaczej? Przede wszystkim dlatego, bo wiódł życie na wysokim poziomie. Upadek z takiego poziomu do więzienia to zbyt dużo. On nie zrobił tego naumyślnie. Zdarzył się wypadek, powinien ponieść odpowiedzialność, ale nie za kraty. To nie jest żaden patol, żeby go z patolą trzymać. Ja wiem, że wy mu zazdrościcie (jak każdemu, kto osiągnął
N-Avoie - To będzie #niepopularnaopinia

Majtczak nie powinien pójść siedzieć. Powini...

źródło: 1000004000

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KSYSIU KOŁEK wielki rajdowiec znowu rozbija auto i już w drugi dzień odpada z rajdu xDDD

MAM PROPOZYCJĘ - następny DAKAR zorganizujmy w Polsce na publicznych drogach żeby można lecieć SZYBKO ALE BEZPIECZNIE 200km/h to Ksysiu może dojedzie i coś wygra xD

#polskiedrogi #dakar #motoryzacja #samochody #wypadek #szybkoalebezpiecznie
dddobranoc - KSYSIU KOŁEK wielki rajdowiec znowu rozbija auto i już w drugi dzień odp...

źródło: Zrzut ekranu 2024-01-8 o 17.17.01

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#awiacja #samoloty #boeing #usa #wypadek

"Się nadpisało."

WASZYNGTON, 8 stycznia (Reuters) – Dane rejestratora rozmów w kokpicie samolotu Boeing 737 MAX 9 linii Alaska Airlines, który w piątek utracił panel w locie, zostały nadpisane – poinformowały władze USA, ponawiając uwagę na wezwanie branży do dłuższego nagrywania podczas lotu...
konradpra - #awiacja #samoloty #boeing #USA #wypadek

"Się nadpisało."

WASZYNGTON, 8...

źródło: Screenshot_20240108_115716

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziś pod sklepem gdzie pracuje moja żona jakaś babka cofała i stukneła w auto mojej żony i uciekła, jakaś laska to widziała i powiedziała mojej żonie że była to wysoka blondynka i ciemne małe auto marki Volkswagen nr rej niestety nie zapisała, przyjechałem na miejsce raczej wgnieceń żadnych nie ma z tego co zauważyłem to przednia lampa się rusza i jest jakaś rysa na zderzaku przednim, oględziny robiłem po ciemku niestety, zadzwoniłem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Radkovich: poczuła na pewno bo wyszła z auta i patrzyła, bo jest świadek który to widział, mam nadzieję że będzie nagranie i będzie na nim widoczne te zdarzenie żebym mógł naprawić szkody z jej oc
  • Odpowiedz
@Bakardi: jeśli ja znajdą, to... oddajesz auto na naprawę bezgotówkową i bierzesz przysługujące Ci auto zastępcze, żeby zmaksymalizować koszt naprawy. Ubezpieczalnia ściągnie sobie od paniusi regres.
  • Odpowiedz