Cześć, mam problem z ubezpieczalnią, może jakiś wykop effect przyspieszył by sprawę? Byłbym wdzięczny za plusa
Sytuacja wygląda następująco
Ponad miesiąc temu miałem wypadek, jechałem drogą z pierwszeństwem i Pan wymusił mi, w wyniku czego ominąłem go w ostatniej chwili i z dużym impetem uderzyłem w betonowy mostek- szkoda całkowita, policja była, Pan się przyznał
Szkodę wycenili na jakieś 8 tysięcy
Na pieniądze czekam już miesiąc i 10 dni, szkoda została zgłoszona odrazu, w ten
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@miooo ison care to firma obsluga infolini szkod etc ale nie firma ubezpieczeniowa. Po nr rejestracyjnym sprawcy jaką firmę pokazuje w ufg.pl?
  • Odpowiedz
Miałem kolizję z nie mojej winy. Spisane oświadczenie, pojazd jeździ ale uszkodzony zderzak, podrapana maska i nadkole. Sprawa zgłoszona w ubezpieczalni sprawcy i tego samego dnia po zgłoszeniu dzwoni mechanik z okoliczne go warsztatu aby przyjechać na naprawę i również mówi że jest rzeczoznawcą. Czy ja nie mam innego wyboru i muszę tam jechać na oględziny i tylko w tym warsztacie mi naprawią auto? Nie mogę wybrać sam warsztatu?
#oc
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TopowyJanusz: Generalnie 1 sposobem likwidacji będzie albo naprawa przez wskazany ich warsztat partnerski lub propozycja pieniężna. Zdarza się, że TU w ogóle wysyła kasę na konto, a dopiero potem przychodzi pismo że jest to propozycja do której można się odwołać. Jako poszkodowanemu przysługuje Ci naprawa w ASO do stanu sprzed szkody. Możesz odmówić naprawy w ich warsztacie i pojechać do ASO.
  • Odpowiedz