Wpis z mikrobloga

#wypadek #rzeszow #polskiedrogi #wypadki Wczoraj (03.06.2024) na s19 pomiędzy Jasionką a Sokołowem (Nienadówka) ok godz 17, znajoma jadąca Fiatem Brawo miała wypadek - nic poważnego się na szczęście jej się nie stało. Kierowca ciężarówki/wywrotki, który to spowodował uciekł. Nie miała niestety kamerki, jednak udało zrobić się zdjęcie ( zielony samochód). To jest dokładna pozycja gdzie to się stało: lokalizacja . Jeśli byłaś/byłeś świadkiem i posiadasz nagrania z tego zdarzenia - prosiłbym o pomoc. Kontaktowaliśmy się z zarządcą dróg o nagrania z monitoringu, ale jak narazie bez żadnych efektów.
blueranger - #wypadek #rzeszow #polskiedrogi #wypadki Wczoraj (03.06.2024) na s19 pom...

źródło: obraz

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@supersucker:

#!$%@? pasy 2+1 pod Rzeszowem

mnie najbardziej dziwi geniusz ludzi ktorzy zrobili pas tylko do prawoskretu... po ktorym autobus jedzie prosto bo tak i #!$%@?

ilosc ludzi ktorzy wyjezdzaja prosto pod autobus tam poraza
  • Odpowiedz
@Ligniperdus: chodzi mi o rozwiazania jak to. Podobno jest masa sytuacji gdzie auta jadace od zielonej strony widzac ciag samochodow skrecajacych w prawo wyjezdzaja i wpadaja prosto pod autobus ktory akurat moze jechac prosto.

wiadomo, "oczywiste" i oznakowane, ale dla niektorych niespodzianka, zwlaszcza zima i dla przyjezdnych.
3mortis - @Ligniperdus: chodzi mi o rozwiazania jak to. Podobno jest masa sytuacji gd...

źródło: Zrzut ekranu 2024-06-05 194011

Pobierz
  • Odpowiedz
Podobno jest masa sytuacji gdzie auta jadace od zielonej strony


@3mortis: tak samo jest masa sytuacji gdzie nie ma "tego rozwiązania" a debila i tak wyjeżdżają - ale... co to ma do tematu tego wypadku?
  • Odpowiedz
@Ligniperdus: kolega pisal o #!$%@? pasach 2+1 zakladalem ze jako przyklad wypadkogennego rozwiazania
to o ktorym wspomnialem wydaje mi sie rownie sensowne gdzie nie brawurowa jazda itp a zwyczajnie nieintuicyjnosc rozwiazania powoduje wypadek
  • Odpowiedz
@3mortis: no jak już koniecznie chcesz w to brnąć - co tam niby jest nieintuicyjnego? skręcasz w prawo na zielonej strzałce = ustępujesz ludziom jądącym pasem na który wjeżdżasz/skręcasz... trzeba być cymbałem żeby tego nie ogarniać, co za różnica jakie tam jest oznakowanie dla czerwonych i jakie pojazdy mogą jechać? skręcając z rejtana w powstańców warszawy masz niemal taką samą sytuację - tylko tym razem prosto jechać może każdy - tam
  • Odpowiedz