Cześć

Mirki i Mirabelki z #wykopomaga i #pomagajzwykopem.

Piszę z nowo założonego konta, bo zależy mi na nagłośnieniu sprawy. Od dzieciństwa choruję na #cukrzyca typu 1. Przez chorobę mam ciężkie powikłania neurologiczne oraz nagłe utraty przytomności. Moim największym celem jest zakup oraz utrzymanie aktywnej pompy insulinowej, która pozwoli mi bezpiecznie żyć każdego dnia. Koszty leków, sensorów, prywatnych wizyt i specjalistycznej diety całkowicie mnie przerosły. Dodatkowo
ppPawel-Jamro - Cześć 

Mirki i Mirabelki z #wykopomaga i #pomagajzwykopem.

Piszę z ...

źródło: IMG_6467

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć, niestety w moim otoczeniu ostatnio zdarzają się tragedie, ta trwa już dobre kilka lat. Mama od kilku lat zmaga się z chorobą parkinsona. Mama przeszła operację głębokiej stymulacji mózgu (DBS) w 2021 roku, która niestety przyniosła komplikacje i nie została wykonana prawidłowo. Kolejne operacje poprawkowe nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, a wręcz przeciwnie – pojawiły się skutki uboczne. (w skrócie jedna strona stymulantów nie funkcjonuje prawidłowo, przypuszczamy błąd lekarzy, bo mało jest
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Klofta: Troska o dzieci jest podstawą przetrwania i nie trzeba być człowiekiem aby takie emocje były naturalne. Zmierzam do tego, że osoby, który nie mają takich emocji pomimo tego, że z wyglądu są ludzmi to w kwestii relacji są ponizej niektorych zwierzat.
  • Odpowiedz
Z wielką przyjemnością oznajmiamy że dzięki pomysłowi jednego z wykopowiczów, tj. kolegi @Mak0wi3c otrzymaliśmy jako firma reprezentująca markę PS przedłużenie naszej umowy.

Dzięki czemu możemy oficjalnie potwierdzić że jeszcze bardziej, a przynajmniej na dłużej zaangażujemy się w inicjatywę użytkowników wykopu, zorganizowaną przez @TheSznikers.

Dzięki temu pomysłowi możemy liczyć na dłuższą współpracę i dodatkową pomoc dla fanów #acleague, jeszcze raz gorące podziękowania dla anonimowego kolegi @Mak0wi3c
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#szukam ! Była (jest) taka stronka w internecie z losowym shitshtormem, tzn - wchodzimy na stronę i dostajemy jakiś oczojebny filmik/animację/gifa/interaktywną mini-gierkę - nasycamy na chwilę i jak się znudzi po naciśnięciu spacji dostajemy od razu nowy filmik/animację/gifa... :) Materiał przeróżny - schizy, #heheszki psychedela, mindfuck i tym podobne. Nie pamiętam jak się to nazywało, miało na pewno "lsd" w nazwie adresu (tak, tak) i było tam sporo
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@komornikzmc: Jak wielu? Są to osoby mieszkające same, z tych na które dzieci się wypięły?

Nie mówię o zaganianiu do pracy niedołężnych lecz o tych, po których wyraźnie widać, że mogą a nie chcą.
  • Odpowiedz