No cóż.
Jeżeli sutener wygra to wyjeżdżam za granicę.( Żadna strata hehe)

I wtedy do moich nuklearnych życzeń dołączy do rosji i ukrainy, polska
Dziękuje, dobranoc
#wybory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

przynajmniej przez 2 godziny mozna bylo sie nacieszyc wizja normalnej polski xD po prostu smutne..

#wybory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory
Polska od dekad jest konserwatywnym narodem, nie wiem co was dziwi. Do czasu Pisu (i później konfy) nie potrafili dobrze tego politycznie wykorzystać, ale przejedźcie się po Polsce gdzieś poza top5 miast i zobaczycie, jaką mentalność i jakie poglądy ma większość Polaków.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżeli Nawrocki wygra to dostaniemy Polske słabą na arenie miedzynarodwej.
Wiekszosc Polaków siłe Polski ocenia na podstawie szumnych deklaracji jakie politycy skąłdaja do wyborców oraz czy machają szabelka i krytykują bezproduktywnie nielubiane kraje.
Faktyczne wzmacnianie Polski nie ma znaczenia. Dla nich izolowana Polska za PIS, płacaca kary, przegrywaja głosowania w PE to Poslka silna bo wystarczy, że w mediach politycy prawicy nakrzyczą na zachodnich polityków.

#wybory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OJEJ JAK MI PRZYKRO ŻE INŻYNIER CIĘ NIE WYDYMA A POTEM NIE BĘDZIESZ MOGLA ZROBIĆ ABORCJI


@Dewator96: nikt tak dużo o homoseksualnych aktach i gwaltach ciapakow nie mówi jak PiS-konfa. Może to Wasze skryte marzenia, ale nie macie odwagi?
  • Odpowiedz