Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko160
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
DzonyDzony
DzonyDzony

DzonyDzony

Dołączył 2 lata i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3932
  • Znaleziska 158
  • Mikroblog 3774
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 3
DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony 27 min temu
  • 0
Wypadłem z obiegu kompletnie, a potrzebuje ogarnąć trochę filmów starszych z polskim lektorem. Gdzie znajdę jakąś w miarę dużą bazę? Może być płatny dostęp
#torrent #torrenty
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony przedwczoraj, 05:40:33
  • 0
jest coś dobrego z arabów w klimacie Blue Talismana?
#perfumy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ToMadeira
ToMadeira
ToMadeira
przedwczoraj, 06:15:20 via Wykop
  • 3
@DzonyDzony: Maison Asrar - Legacy
  • Odpowiedz
KwiatyZla
KwiatyZla
przedwczoraj, 06:41:42 via iOS
  • 2
@khetar: zwyklego absolu sie nie da nosic, a co dopiero klon
  • Odpowiedz
jacktheripper
jacktheripper
jacktheripper
23.05.2026, 23:12:17
  • 7
Ostatnia walka bokserska jaką ogladalem. Przerwanie walki po gongu, po ciosach po gongu, na przytomnym przeciwniku xD #boks
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony 23.05.2026, 23:13:49 via Wykop
  • 0
@jacktheripper: to nie była walka bokserska, frik fajt
  • Odpowiedz
The_Rainman
The_Rainman
23.05.2026, 23:11:46
  • 2
Ale przekręcone xDDDDDDDDD papierowy mistrz usyk musiał wygrać bo by wstyd był, że tyle płacili średniakowi xD swoją drogą rico by z-----l furyego jak psa. Chociaż fury to mój top2 bokser zaraz po GGG
#boks
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony 23.05.2026, 23:12:40 via Wykop
  • 0
@The_Rainman: ty tak na serio? XD
  • Odpowiedz
DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony 23.05.2026, 23:10:27
  • 5
Fajna walka,Usyk poboksowal 30 sekund, tyle było w kontrakcie, resztę mógł tylko blokować XD
#boks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony 23.05.2026, 23:08:12
  • 6
Hearn razem z ukraincem zrobił ustawiony teatr dla debili, bukmacherów i Arabów.
Fajne, podobało mi się XD
#boks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony 23.05.2026, 22:51:53
  • 0
To mogłoby trwać i 150 rund i garbaty by tego nie skończył gdyby się Usyk miał tylko bronić XD
#boks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony 23.05.2026, 22:49:10
  • 2
Dziwnie się ogląda walkę gdzie tylko jeden zadaje ciosy i trwa to 7 rund XD
#boks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony 23.05.2026, 22:45:19
  • 3
Usyk k---a świeży jak po media treningu XD
8 runda i go puszczą
#boks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony 23.05.2026, 22:39:56
  • 7
Usyk jak zacznie boksować to 30 sekund Rico nie ustoi XD
Jeszcze tylko kilka reklam musi polecieć
#boks
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makamele
makamele
18.05.2026, 10:31:08
  • 2
#lekarz #pracbaza nadchodzi kompromitacja srodowiska lekarskiego, po peselu beda zbierane dochody
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony 18.05.2026, 10:34:32 via Wykop
  • 1
@makamele: najwyższa pora
  • Odpowiedz
DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony 26.04.2026, 15:35:49
  • 0
zna sie ktos na obrobce muzyki? potrzebuje skrocic jedna piosenke (wyciac kilkadziesiat sekund z srodka) tak zeby bylo plynne przejscie. probuje w audacity, ale wychodzi mi tak na srednio.
moze jakis lepszy program jest do tego?
#audacity #obrobkadzwieku #muzyka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fux0cit
fux0cit
fux0cit
26.04.2026, 15:37:55 via iOS
  • 0
@DzonyDzony: byle ai online ci to ogarnie
  • Odpowiedz
DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony 26.04.2026, 14:17:09
  • 13
czekam na bedoesa, bo moze pasc troche strzalow w kierunku atencjuszy XD
#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony 26.04.2026, 14:07:27
  • 8
no i bardzo ladnie, w---------c juz z atencjuszami
#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szklarskaporeba
szklarskaporeba
26.04.2026, 13:10:29
  • 17
#latwogang ale to musical być heard reality check dla Moniki Olejnik. Jej mozg nie jest w stanie przetworzyć tego co się właśnie wydarzyło.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony 26.04.2026, 13:12:03 via Wykop
  • 5
@szklarskaporeba: cos jak pierwsza stycznosc Borka z internetem XD
  • Odpowiedz
DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony 26.04.2026, 13:09:33
  • 4
tam powinien byc licznik dodatkowy, zliczajacy ile by poszlo na oddzialy onkologii gdyby kazdy z pojawiajacych sie influencerow placil sprawiedliwe podatki
#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony 26.04.2026, 12:55:46
  • 0
stop hejt, chuje z czatu
#latwogang
DzonyDzony - stop hejt, chuje z czatu 
#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony 26.04.2026, 12:48:06
  • 0
szacun, od razu w---------c XD
#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony 26.04.2026, 12:33:35
  • 353
o 16 wszyscy w----------a, siada wardega, wyciaga dyktafon z wiadomego miejsca i pranie brudow wszystkich atencjuszy co sie tam przewineli przez ostatnie dni XD
#latwogang
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smialson
smialson
26.04.2026, 12:34:05 via Wykop
  • 60
@DzonyDzony: Twist: podsłuch miał w brodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
czahrolek98
czahrolek98
czahrolek98
26.04.2026, 12:35:01 via Wykop
  • 27
@DzonyDzony: myślisz, że po co nocował?
Podsluch na korytarzu musiał zainstalować
  • Odpowiedz
DzonyDzony
DzonyDzony
DzonyDzony 25.04.2026, 22:49:59
  • 1
Podejrzewałem szybka ustawkę od popka, ale wychodzi tak nagrzany że chyba jednak będzie walka XDD
#primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

John

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 02.04.2024

    Mikroblogger
  • Rocznica
    od 21.01.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking