#wybory jaki większy event jest po wyborach, bo nie wiem do bycia specjalistą od czego powinienem zacząć się szykować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

PrawilnyStevie
- 1

mar-kar-583
via Wykop- 0
@PrawilnyStevie: golisz głowe i idziesz na pobór xD
#wybory a to nie jest tak że najpierw są liczone mniejsze miejscowości zabite dechami bo tam jest mało do liczenia a dopiero potem głosy tych co się nadawali do pracy w wiekszym mieście? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mar-kar-583: przecież to jest sondaż xD
@mar-kar-583 Nie. Late poll to nakładka miejsc z exit poll, na rzeczywiste wyniki.
brawo Polska, udało się #wybory
- 5
Co tam silniczki? Juz zesransko xD #wybory
źródło: temp_file5674733456145854735
Pobierz- 1
@Mein_Kraft: wleciały wyniki late poll z Nawrockim na prowadzeniu i na Poly nastąpiła mijanka, z 65 do 35 przeskoczyło na 45 do 55 xD
Komentarz usunięty przez autora
- 2
#wybory Jaka była różnica procentowa late poll w ostatnich wyborach do finału?
- 13
@lucer: dziwisz sie?
XD ale to wszystko p--------e jutro nie ważne od tego co tam w PKW wyliczą
#wybory
#wybory
- 3
#wybory OGB zrobi late poll czy tylko IPSOS?
@niemczarek_owiecki: zrobił, czekamy
@niemczarek_owiecki: póki co ipsos, ale myślę, że to już wsyatrczy xD
#wybory czyli co? Ludzie sie wstydzili mowic ze na Karola glosowali? Dziwne
@GrochenMochen: co w tym dziwnego?
@GrochenMochen: to som głównie ludzie ze wschodnich wsi, oni nie bedom z jakimiś miastowymi gadać
- 0
#wybory to jest jakiś dramat
#wybory j--------e ten kraj to porazka.....
To się zmieni jeszcze, prawda? PRAWDA?
#wybory
#wybory
- 3
OGB i ipsos w late poll wygrana Nawrockiego XDDDD
#wybory
#wybory
- 9
Pierwszy late poll 50,7 dla Nawrockiego, ale w mniejszych miastach szybciej liczą głosy w komisjach, więc w nocy jak dojdą wyniki z dużych miast, to wynik będzie prawdopodobnie bez zmian, czyli Trzaskowski wygrywa.
#wybory
#wybory
źródło: temp_file306143432681003211
Pobierz- 5






















