Powiedziałem sobie że jak Nawrocki wygra to sam się w-------e w politykę.

Ale patrząc jak bardzo zbliżone są te wyniki pomimo znacznych różnic w kwalifikacjach obu kandydatów to nie wiem czy nawet jeśli Trzaskowski wygra nie zapisze się do jakiejś partii.

Mam dość tego że połowa społeczeństwa dała się zastraszyć do poziomu w którym wierzą że jak nie ich kandydat wygra to na następny dzień będzie po ulicach wam będą niemieccy murzyni geje w
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wy tu się niektórzy tak nie cieszcie przy takich różnicach między kandydatami żadne sondaże nie dadzą wam gwarancji w jakiej rzeczywiści obudzicie się jutro. Tylko liczenie PKW.

#wybory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wybory

Raaaaany... może jeszcze da się ten kraj uratować przed eurokomuną doprawioną tęczowym sosem.
Tak - to wstyd, że prezydentem będzie taka osoba jak Nawrocki, ale wolę ten wstyd, niż to co się wyprawia na zachodzie oraz wszelkie eurokomusze sprawy jak zielony ład.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach