#wybory Jarosław ! Jarosław !
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
#wybory zagranica
źródło: temp_file6318010348161098371
Pobierz@Gilgamesz69: Bedzie smiesznie jak Polska wybierze Nawrockiego, a zagranica Trzaska xD
źródło: firefox_gqB6tGTE8O
Pobierz- 4
Jarek meltdown przechodzi xD
#wybory
#wybory
@jakub99 cos p------i?
- 7
BOSAK AGITOWAŁ W KLUCZOWYM MOMENCIE ZA PISEM, TFU NA ANTYSYSTEMOWCA
#wybory #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpodludzi #konfederacja
#wybory #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpodludzi #konfederacja
źródło: temp_file211539672568340740
PobierzFogiel, Bosak, Mazurek i Stano siedzą i zastanawiają się czy jest szansa, że PiS wygra bo było dużo odmów w ankietach. Nie, #konfederacja to nie PiS xD
#wybory #bekazpisu
#wybory #bekazpisu
źródło: Screenshot 2025-06-01 at 21-18-51 WIECZÓR WYBORCZY W KANALE ZERO - II TURA - YouTube
Pobierz@preferencyjne_posty: mnie rozbawiło jak Bosak się zesrał, że wyborcy Nawrockiego przez nagonkę wstydzą się powiedzieć na kogo głosowali xD Zajebisty kandydat, że wstydzisz się przyznać, że na niego głosowałeś
@preferencyjne_posty: o k---a ale sobie ekipę zmontowali XD
Nawrot p---------ś wybory prezesowi. teraz się jeszcze prezes kurtuazyjnie pouśmiecha ale jutro wyrzuci cie do kosza na śmieci.
#wybory
#wybory
- 5
#wybory jak się ta strona nazywała co na bieżąco głosy zliczałą z mapką?
#wybory nawrot gada tak jakby jechał po pisiorach.... teraz monopol władzy be, ale jak Pinokio z dupą plus karzeł rozwalalali polskie to było ok? Idź naUj cały pisowski pomiocie
- 2
źródło: boniek-spokojnie
Pobierz#wybory c-------w c-------w c-------w
Tu nie chodzi o kandydata, tylko kto komu służy. Dlatego flipper otrzymał blisko 50%. #wybory
- 11
Ten łach próbuje dalej udawać, że jest "obywatelski" a aparatczyki skandują "Jarosław!"
Komedia. Ale taka nieśmieszna.
#wybory
Komedia. Ale taka nieśmieszna.
#wybory
- 4
#wybory
JAROSŁAW XDD
JAROSŁAW XDD
- 6
STOP THE COUNT
#wybory
#wybory
#wybory W lubelskim w kilku lokalach gdzie głosowałem ja czy moi znajomi nikt nie prowadził sondażu a u nas Nawrocki mocno wyprzedzał Trzaskowskiego więc myślę że te 0,6 nadrobi w lubelskim
@Kondizip11 mordo, nie tak statystyka dziala
@Kondizip11: u mnie też sondażu nie było a prowadził zawsze Trzaskowski






















#wybory