#wybory różnica rośnie niestety
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

ziuta052
- 1
Ozero
via Wykop- 0
@ziuta052: U kogo rośnie?
- 11
Republika olała OGB i podaje late-poll IPSOS xDDDD
#wybory
#wybory
#wybory XDDD
- 7
#wybory dziś pierwsza dama, jutro pierwsza drama xD
- 9
źródło: trump-dance-trump-2024 (1)
Pobierz#wybory oj, chyba jednak to d--y będą trzaskać. Chyba znowu miałem rację. Vamos ;)
- 9
- 8
cześć giniemy #wybory
Nawrocki to faktycznie Polski Trump.
#wybory
#wybory
- 0
#wybory zamiana w late poll o 1 pp na głowę
Nie ma nic piękniejszego niż trzask bólu d--y lewactwa do wieczornej herbatki.
#wybory #bekazlewactwa #4konserwy
#wybory #bekazlewactwa #4konserwy
@MakiawelicznyAltruista: Trzask d--y lewactwa > rozum i godność człowieka. Typowy prawak
- 1
@Wink: Typowy lewak:
Jak obrażają, krzywdzą i dyskryminują kobiety to jest ryk bólu, wściekłości i larum
Jak obrażają, krzywdzą i dyskryminują mężczyzn to jest fajnie, jeszcze wyzwać od cioty i kopnąć takiego mężczyzne
I taka jest sprawiedliwość i logika lewactwa w każdym aspekcie, dlatego i tak prędzej czy później samo by się zaorało.
Jak obrażają, krzywdzą i dyskryminują kobiety to jest ryk bólu, wściekłości i larum
Jak obrażają, krzywdzą i dyskryminują mężczyzn to jest fajnie, jeszcze wyzwać od cioty i kopnąć takiego mężczyzne
I taka jest sprawiedliwość i logika lewactwa w każdym aspekcie, dlatego i tak prędzej czy później samo by się zaorało.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
- 19
#wybory spokojnie to tylko late poll, RT wygra
@alfonsgajowy mam nadzieję bo mi się wyć chce
- 1
@Mikizord: ok dzięki, tak mi sie p--------o coś. No to Rafał był prezydentem przez 2h? dobry wynik o 2h wiecej jak w 2020
#wybory jaki większy event jest po wyborach, bo nie wiem do bycia specjalistą od czego powinienem zacząć się szykować? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PrawilnyStevie: golisz głowe i idziesz na pobór xD
#wybory a to nie jest tak że najpierw są liczone mniejsze miejscowości zabite dechami bo tam jest mało do liczenia a dopiero potem głosy tych co się nadawali do pracy w wiekszym mieście? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mar-kar-583: przecież to jest sondaż xD
@mar-kar-583 Nie. Late poll to nakładka miejsc z exit poll, na rzeczywiste wyniki.























