@chione: Oj nie byczq, te słowa były aktualne 2 lata temu kiedy umawialiście się na które drugorzędne partie głosować, żeby PiS nie miał wystarczającej liczby mandatów.
  • Odpowiedz
#wybory a gdyby tak robić wybkry na zasadzie referendum? Przy danym kandydacie wpisujemy jego główne postulaty i ma obowiązek je zrealizować w przypadku zwycięstwa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spokojnie panowie, narazie głównie podawane są wyniki z gmin gdzie miał wygrać Nawrocki. Na głosy Trzaskowskiego trzeba poczekać bo jeszcze nie wiadomo ile ma ich być. #wybory
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matti-nn: We reached stages of cope that were never thought to be possible.

Also zabawne, że libki od razu wywalają demokrację w momencie kiedy libwalidyzm jest zagrożony XD Ładnie utwierdzacie mnie w mojej decyzji, że nie warto było wam dawać pełni władzy.
  • Odpowiedz
#wybory niestety ale nie widzę na razie okręgu, który został odebrany przez Trzaskowskiego, ale jest dużo okręgów w których w pierwszej wygrał Trzaskowski ale w drugiej jest wygrana Nawrockiego. Małe szanse aby trend się odwrócił skoro jest widoczny nawet w Polsce A.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pawcio_cukierek: Oficjalne wyniki będą za ~12 godzin, będzie też konferencja PKW jak komuś nie będzie się chciało sprawdzać na stronie wybory.gov.pl
Acceptance speech przez zwycięzcę dopiero po wynikach.
  • Odpowiedz
#wybory Gdyby były brane pod uwagę jedynie wyniki z zakładów karnych to przewaga Rafała Trzaskowskiego nad pozostałymi kandydatami była tak miażdżąca, że zwyciężyłby on już w pierwszej turze.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@giorgioborgio:

Gdyby były brane pod uwagę jedynie wyniki z zakładów karnych to przewaga Rafała Trzaskowskiego nad pozostałymi kandydatami była tak miażdżąca, że zwyciężyłby on już w pierwszej turze.


To najlepiej pokazuje jaki elektorat na nich głosuje. To by wyjaśniało też dlatego na głównej pojawiały się jakieś piski, że Macecki jakąś aplikację zrobił, która miała za zadanie utrudnić kręcenie przy wyborach. Serio nie wiem jak mocno zaburzonym trzeba być aby się
  • Odpowiedz