#wybory Nawrocki w sumie może się wypiąć na PiS jak wygra, wszystkie haki jakie mogły być wyszły co mi zależy xd
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
simon-talles
- 1
grazek1
via Wykop- 0
@simon-talles: no właśnie pewnie nie wszystkie, ale mają je jego "koledzy" które mogą chcieć wykorzystać dopiero jak zostanie prezydentem
awdr
via Wykop- 2
@simon-talles: po tym co prezes pokazał to wątpię potulny jak piesek był
#wybory nie będę kłamał pękła mi d--a
Spokojnie Mireczki, trzymamy ciśnienie. Zaraz będą liczyć duże miasta i będzie 57% dla Trzaska.
#wybory
#wybory
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: a co to nie liczą dużych miast od początku?
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: nic takiego sie nie wydarzy. Będzie 53:47 dla Nawrockiego. Jaki naród taki prezydent.
@matthewonthego: no pocalowal chleb w dupe
@matthewonthego: nawrocki miał tylko jedną aferkę, z mieszkaniem jurka (starego kryminalisty), która to afera okazała się kapiszonem..... dowiedz się, że nawet sąd powiedział że prawnie to tam wszystko w porządku było.....
princepolo trzaskowski ma odpychającą osobowość, bo widać że udaje żeby pozyskać głosy.... i miał kilka afer, ostatnia chyba to wysiedlenia z mieszkań socjalnych w warszawie podpisane przez ratusz..... nawrocki nikogo nie udawał... ot, tylko tyle i aż tyle......
princepolo trzaskowski ma odpychającą osobowość, bo widać że udaje żeby pozyskać głosy.... i miał kilka afer, ostatnia chyba to wysiedlenia z mieszkań socjalnych w warszawie podpisane przez ratusz..... nawrocki nikogo nie udawał... ot, tylko tyle i aż tyle......
Co jak co ale już wiadomo czemu polymarket ma taki % sprawdzalności skoro w sekundę przeskok o 60% xd #wybory
@calkowitybrakrozumu: bo to scam xd a dzieci się podniecały
@calkowitybrakrozumu: bo to g---o, wykres kreują obstawiający, a kto obstawia wieś czy miasto, głównie miasto bo się bawi, a w jakim środowisku się obraca, no miejskim to kogo obstawi...
"Szansa, że Trzaskowski ostatecznie wygrał, gdy late poll (przy błędzie ±1 pp) wskazuje na 1,4 pp mniej, wynosi ok. 8%."
#wybory
(╥﹏╥)
#wybory
(╥﹏╥)
- 5
Dobra dawać te late poll z 90% i będzie wiadomo
#wybory
#wybory
@MrBeast Już wszystko wiadomo
@rozdartapyta: Prawosławni głównie
@SoplicaTadeusz: żadna ciekawa sytuacja tylko prawosławni Polacy nie głosują na katolicką prawicę - bo niby czemu mieliby to robić.
- 1
#wybory czy to prawda, że jeden z kandydatów jest bękartem złodzieja samochodów? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- 0
nie czaje, niby sa juz late polle a na X prezes OGB pisze ze ciągle czekaja na czastkowe PKW aby dac swoje late poll
ktos wie o co chodzi?
#wybory
ktos wie o co chodzi?
#wybory
@solutio7: jakie wyniki late poll na x?
źródło: donald-tusk
Pobierz@DzonyDzony: Rozwiązanie to był Radosław Sikorski
- 3
@BobrowieckiHuop: byc moze, moj glos by raczej mial
- 3
polymarket w szoku #wybory
@snickers111a: ostatni, rozwalił symulator
@korona_swirus: no i super, zamiast imigrantów będziesz musiał przyjmować przyrodzenie księdza w spocony anus :D zobaczymy kogo wtedy będą piekły kukle
@korona_swirus: wolę żeby piekło niż mieć two digit iq ;)))))))))
- 5
Co by nie mówić, jeśli dowieźliby obietnicę wyborcze (100 konkretów na 100 dni), nie chcieli uszczęśliwiać na siłę ludzi dopłatami do kredytów, to nie p----------y z kandydatem z d--y
#wybory
#wybory
#wybory uratuje coś jeszcze ten wynik?
źródło: pobrane (2111)
Pobierz@tibijczyk_z_edron: witam, nie
@tibijczyk_z_edron: małe komisje szybciej nadsyłają wyniki, w największych będą liczyć do rana
- 41
A później wielkie Ziobro zaskoczenia że nikt na świecie nie bierze nas na poważnie jak prawdopodobnie prezydentem zostanie kibol, oszust i człowiek z uzależnieniem od nikotyny. Kilka lat temu taki materiał to na Polsacie w nocy kabaretowej a dziś to rzeczywistość. #wybory
- 12
Zero zdziwienia. Wykop obstawia przegranych od czasów gdy krulował tu Korwin krul
#wybory
#wybory
źródło: why we fight
Pobierz@matluck: Dziwne, obrażaliśmy wyborców nawrockiego a oni się zmobilizowali i zagłosowali przeciwko rafałowi
- 3
Dobranoc, wykopki kochane.
#wybory
#wybory
























