Jakieś dwa razy opłaciłem pocztę o2 dla wyłączenia reklam, bo jako jedyni mieli wolną kompilację imienia i nazwiska, potrzebowałem do celów służbowych. Można było na rok wydać 11zł i mieć spokój oś mailingow spamowych. Przyszedł czas odnowienia i cena 69zł

Chyba ich pop…..liło xd

#o2 #mail #oswiadczeniezdupy #wp #oswiadczenie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mp107 spoko Mirku, zrozumiałem o co Ci chodziło. Ale wkurzyłem się i wszystko zmigrowałem. Masz rację, zawsze mogłem coś pominąć. Adres zostawię w razie czego.
  • Odpowiedz
  • 1
@brednyk Może to zrobić za niego automat, bo liczy się również logowanie po POP3/IMAP. Więc jeśli nie ustawi przekierowania e-maili (nomen omen funkcja płatna przynajmniej w o2) to przy cyklicznym (np. co 15 minut) "zaciąganiu" wiadomości ze skrzynki wykona owe logowanie.
  • Odpowiedz
#wp

Jest jakaś opcja odzyskania hasła nie poprzez email pomocniczy? Tylko to? Pokazuje mi tylko taką możliwość, a nie kojarzę już, jaki mail tam był podawany.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#wpl
#wp szacuje, że miała w IV kw. '22 r. 110,2 mln zł skorygowanej EBITDA, wzrost o 15 proc. rdr
Grupa Wirtualna Polska Holding szacuje, że miała w czwartym kwartale 2022 roku 110,2 mln zł skorygowanej EBITDA, co oznacza wzrost o 15 proc. rdr. Przychody w tym okresie szacowane są na 327,1 mln zł, czyli 31 proc. więcej rdr - podała spółka w komunikacie.

Analitycy ankietowani przez PAP Biznes spodziewali
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@patrykpop22: Na takich stronach trafienie czegoś ciekawego graniczy z cudem. Najlepiej chyba wchodzić na portale dedykowane konkretnym sportom, a jeśli chodzi o piłeczkę to wszelkie potrzebne informacje można znaleźć na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz