Hej,
Szukam zapisu do własnych filtrów do #ublock dla #poczta #wp
Ktoś coś?
Samo zablokuj element nie wystarcza.
Belka górna i prawa boczna.
Ostatnio coś zmienili i miga upierdliwie.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miał ktoś kiedyś problem z białą stroną po zalogowaniu? Na jednym z kont mam po prostu cały biały ekran, nic nie mogę zrobić, żadnego komunikatu, nic.

Jak klikam prawym i ,,zbadaj żródło strony", to mam na samym dole komunikat, abym włączył javascript w przeglądarce, ale on jest włączony, a inne konta na tej samej poczcie działają bez problemu

#wp #poczta #wirtualnapolska
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lol, chciałem jak co roku odnowić konto pro na o2 by mieć maila bez reklam, a tu cena poszybowała z 11 zł do ponad 60 zł HA HA odlecieli kompletnie...

I w ten sposób nie zarobią nic, powiem więcej, zapłacił bym te 20, może i nawet 30, ale ponad 60 HA HA, nie wiem co za majster im doradził taki cennik, który przebija granice psychologiczną za takie coś, że wręcz odrzuca natychmiast
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@neoandrew: ale po co, legalne reklamy pojawiają się wyłącznie w folderze Odebrane, wystarczy traktować go jako Spam, prywatne e-maile przekierować do innego folderu. Większość spamu i tak jest zewnętrzna, na ten oczywiście opcja braku reklam nie działa.
  • Odpowiedz
  • 1
@wkto: kiedyś coś grzebałem, ale generalnie z tego co pamiętam to one się materializują w skrzynce po prostu, bo to nie do końca są takie "prawdziwe" maile te ich reklamowe

właśnie nie wiem czy się dalo po nadawcy, bo mimo wszystko za każdym razem jest inny

a potem nie grzebałem, bo opcja premium 11 zeta za rok to była opcja ok

Jednak teraz wiele rzeczy mi przypomniałeś i na pewno
  • Odpowiedz