Jeśli ktoś ma problem z hasłem do Poczty WP przy korzystaniu z programu pocztowego (mimo poprawnej konfiguracji) to uprzedzam, że nie działają hasła z polskimi znakami. Tzn. podczas logowania przez przeglądarkę działają, ale przez klienta pocztowego – nie.

#wp #poczta #pocztawp #wppoczta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eyqlezz: no można się było spodziewać, kiedyś wcześniej zepsuli znaki specjalne w odpowiedzi na pytanie do resetu hasła. Ustawianie zwykłego słowa jest lamerskie, więc wpisałem ze znakami specjalnymi (choć tylko z klawiatury, żadne dziwaczne), zapisało się niby ok, ale nie działało xD Konkretnie na o2, ale to od pewnego czasu wp.
  • Odpowiedz
Jak to możliwe, że osoby takie jak pani znana publicznie z reklam sieci Play i teraz prowadząca w TVP - po zmianach rządu w kraju - teleturniej na TVP2 (nazwisko celowo pominięte), nie ma zakazu występów medialnych i wypowiadania się w social mediach, na okres przynajmniej dekady, po tym co napisała (🤬...) w mediach społecznościowych przed kilkoma laty.

Nie do pomyślenia, aby ktoś obrażał polskiego żołnierza i uszło mu to zupełnie płazem.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wie ktoś, co dzieje się z pocztą WP? Mam tam maila, wchodzę i jakby skrzynka pocztowa jest zglitchowana, to znaczy nie można w miarę normalnie wyświetlać wszystkich wiadomości, są jakby ucięte/zasłonięte przez stronę. Miał ktoś tak? Byłem na tym mailu jakiś miesiąc temu i było to samo. #wp #pytanie #poczta
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@W01and: po zmianie interfejsu poczta o2/wp stała się bylejaka, często nowy e-mail był widoczny jako cyfra nieodczytanych przy folderze, ale po otwarciu folderu go nie było, trzeba było odświeżyć przeglądarką.

Stary interfejs działał poprawnie i miał więcej opcji, np. pisanie nowego i podgląd poprzednich równocześnie, w nowej się nie da.

Popoprawiali później trochę, czasem się dalej coś zdarzy, odśwież stronę po prostu, kombinowali z reklamami, więc adblock może coś przyblokować.
  • Odpowiedz
  • 2
@arais_siara

@Tumurochir: No cóż, może ma jakieś kwity na Celińskiego, poczekajmy z osądam


No, na pewno Dobski ma te kwity
Tak jak wtedy, gdy nakręcił nagonkę na jakąś babkę jej fejkowymi softami i insynuacjami, że ma
  • Odpowiedz
#wp #email #pomocy #prawo

Mirasy, takie cos jest legalne? Szwaby z WP nakazujo dac im awaryjnego maila albo numer telefonu i nie pozwalaja sie zalogowac bez tego. Mozna to gdzies zglosic? UOKIK albo cos? Albo najlepiej jakos obejsc zeby moc sie normalnie zalogowac.
Wiem, ze to najgorsza poczta na swiecie ale zalozylem ja gdy mialem 10 lat i praktycznie wszystko na niej mam i
ExtraPensja - #wp #email #pomocy #prawo

Mirasy, takie cos jest legalne? Szwaby z WP ...

źródło: 1000010295

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@sm_m: To samo, ale sa strony gdzie podawalem dany e mail i przychodza na niego kody czy inne wazne dane i chcac nie chcac musze korzystac ale tez mnie drazni to wszechobecne wyludzanie pod przykrywka bezpieczenstwa XD
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy o2 poiebało całkowicie? Co chwilę spamują jakąś nową reklamą w dziesięcioletniej skrzynce (1000 na miesiąc przynajmniej) a teraz jeszcze chcą ode mnie wyciągać dodatkowe dane na sprzedaż "zaufanym partnerom"?

#o2 #o2pl #internet #wp #poczta #email #spam #mail

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy o2 poiebało całkowicie? Co chwilę spamują...

źródło: o2

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Reklamy skrzynki łatwo ominąć, utwórz nowy folder i filtr "do swój-adres: przenieś do folder", reklamy są generowane bezpośrednio w folderze Odebrane, wystarczy go traktować jako Spam, korespondencję odfiltruje do innego.

Wymuszenie danych faktycznie brzydkie. Ale skoro może być e-mail, to chyba wystarczy podać drugie konto, choć trzeba pilnować by działało (czyli trzeba się co kilka miesięcy logować), np. jak system wykryje podejrzany tekst to może zablokować i wymusić weryfikację tym e-mailem.
  • Odpowiedz
Witam. Mirki ma duży problem, ktoś mi się włamał na #olx. Patrze wieczorem a tam wiadmośći od ludzi którzy sie pytają o iPhona który został wystawiony z mojego konta OLX. Skasowałem ogłoszenie, ale tu kolejny problem. Moja poczta na WP, nie moge się zalogować, klikam żeby odzyskać hasło a tam tylko opcja żeby wysłać na emaila, na jakieś konto gmail.com. Rozumiem że utraciłem konto, jak je odzyskać? Jestem w
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@kaszanka_z_cebulka82 Ja miałem włamanie na jedno z moich alternatywnych maili, na t.pl, służący do rejestrowania się na stronach, by pobrać jakieś pliki, albo GameRanger by móc grać w stare gry w multiplayerze, i tego typu.

Miałem włamanie, ktoś rozsyłał spam, i mam wiadomości wyjściowe zablokowane. Na szczęście było to konto poboczne - nadal mam, ale zmieniłem hasło. Już nie mogę pisać, ale mogę wciąż rejestrować się na stronach, by mieć dostęp
  • Odpowiedz
Rzadko kiedy korzystam z popularnych portali informacyjnych typu Onet, WP, Interia itp. Dzisiaj z nudów wszedłem i przypomniałem sobie dlaczego nie warto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozumiem, że ciężko o wartościowe artykuły i muszą się zapychać reklamami, ale napierdzielać ciągle o tym samym? (ʘʘ)
#sportowefakty #wp #onet #interia #media
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@saviola7: Wydaje mi się, że na kursie oficerskim dowiem się dużo więcej + mam wyższy stopień niż szeregowy (może się do czegoś przydać w przyszłości).

Oczywiście to wszystko mi się wydaje, dlatego pytam tutaj;)
  • Odpowiedz