Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

profKubale
- 6
- 2
wkto
via Wykop- 0
@eyqlezz: no można się było spodziewać, kiedyś wcześniej zepsuli znaki specjalne w odpowiedzi na pytanie do resetu hasła. Ustawianie zwykłego słowa jest lamerskie, więc wpisałem ze znakami specjalnymi (choć tylko z klawiatury, żadne dziwaczne), zapisało się niby ok, ale nie działało xD Konkretnie na o2, ale to od pewnego czasu wp.
- 0
Dziś wyszły machlojki Roberta Kropiwnickiego,
Efekt? Kilka godzin po publikacji Totalizator Sportowy wycofał budżety reklamowe z Wirtualnej Polski. Czy Polaków to bulwersuje?
https://wiadomosci.wp.pl/pawel-kapusta-gdy-fakty-bola-wladza-siega-po-cenzure-ekonomiczna-opinia-7136184492726880a
#afera #wp #dziennikarstwo
Efekt? Kilka godzin po publikacji Totalizator Sportowy wycofał budżety reklamowe z Wirtualnej Polski. Czy Polaków to bulwersuje?
https://wiadomosci.wp.pl/pawel-kapusta-gdy-fakty-bola-wladza-siega-po-cenzure-ekonomiczna-opinia-7136184492726880a
#afera #wp #dziennikarstwo
Jak to możliwe, że osoby takie jak pani znana publicznie z reklam sieci Play i teraz prowadząca w TVP - po zmianach rządu w kraju - teleturniej na TVP2 (nazwisko celowo pominięte), nie ma zakazu występów medialnych i wypowiadania się w social mediach, na okres przynajmniej dekady, po tym co napisała (🤬...) w mediach społecznościowych przed kilkoma laty.
Nie do pomyślenia, aby ktoś obrażał polskiego żołnierza i uszło mu to zupełnie płazem.
Nie do pomyślenia, aby ktoś obrażał polskiego żołnierza i uszło mu to zupełnie płazem.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@gwiazdozbior: Jest i WP - jeden z największych ścieków dziennikarskich w Polsce.
- 0
Wie ktoś, co dzieje się z pocztą WP? Mam tam maila, wchodzę i jakby skrzynka pocztowa jest zglitchowana, to znaczy nie można w miarę normalnie wyświetlać wszystkich wiadomości, są jakby ucięte/zasłonięte przez stronę. Miał ktoś tak? Byłem na tym mailu jakiś miesiąc temu i było to samo. #wp #pytanie #poczta
@W01and: po zmianie interfejsu poczta o2/wp stała się bylejaka, często nowy e-mail był widoczny jako cyfra nieodczytanych przy folderze, ale po otwarciu folderu go nie było, trzeba było odświeżyć przeglądarką.
Stary interfejs działał poprawnie i miał więcej opcji, np. pisanie nowego i podgląd poprzednich równocześnie, w nowej się nie da.
Popoprawiali później trochę, czasem się dalej coś zdarzy, odśwież stronę po prostu, kombinowali z reklamami, więc adblock może coś przyblokować.
Stary interfejs działał poprawnie i miał więcej opcji, np. pisanie nowego i podgląd poprzednich równocześnie, w nowej się nie da.
Popoprawiali później trochę, czasem się dalej coś zdarzy, odśwież stronę po prostu, kombinowali z reklamami, więc adblock może coś przyblokować.
@W01and: od dwóch dni dzieje się u mnie to samo. Krvicy idzie dostać XD
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@arais_siara
No, na pewno Dobski ma te kwity
Tak jak wtedy, gdy nakręcił nagonkę na jakąś babkę jej fejkowymi softami i insynuacjami, że ma
@Tumurochir: No cóż, może ma jakieś kwity na Celińskiego, poczekajmy z osądam
No, na pewno Dobski ma te kwity
Tak jak wtedy, gdy nakręcił nagonkę na jakąś babkę jej fejkowymi softami i insynuacjami, że ma
Typ oferujący prostytutce pieniądze za wylizanie jej odbytu to faktycznie świetne źródło informacji
@Tumurochir: to co ktoś robi w sypialni mnie nie interesuje.
#wp #email #pomocy #prawo
Mirasy, takie cos jest legalne? Szwaby z WP nakazujo dac im awaryjnego maila albo numer telefonu i nie pozwalaja sie zalogowac bez tego. Mozna to gdzies zglosic? UOKIK albo cos? Albo najlepiej jakos obejsc zeby moc sie normalnie zalogowac.
Wiem, ze to najgorsza poczta na swiecie ale zalozylem ja gdy mialem 10 lat i praktycznie wszystko na niej mam i
Mirasy, takie cos jest legalne? Szwaby z WP nakazujo dac im awaryjnego maila albo numer telefonu i nie pozwalaja sie zalogowac bez tego. Mozna to gdzies zglosic? UOKIK albo cos? Albo najlepiej jakos obejsc zeby moc sie normalnie zalogowac.
Wiem, ze to najgorsza poczta na swiecie ale zalozylem ja gdy mialem 10 lat i praktycznie wszystko na niej mam i
źródło: 1000010295
Pobierz@ExtraPensja usuń z końca adresu url część "reminder=" i przejdzie
- 1
@sm_m: To samo, ale sa strony gdzie podawalem dany e mail i przychodza na niego kody czy inne wazne dane i chcac nie chcac musze korzystac ale tez mnie drazni to wszechobecne wyludzanie pod przykrywka bezpieczenstwa XD
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy o2 poiebało całkowicie? Co chwilę spamują jakąś nową reklamą w dziesięcioletniej skrzynce (1000 na miesiąc przynajmniej) a teraz jeszcze chcą ode mnie wyciągać dodatkowe dane na sprzedaż "zaufanym partnerom"?
#o2 #o2pl #internet #wp #poczta #email #spam #mail
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
Czy o2 poiebało całkowicie? Co chwilę spamują jakąś nową reklamą w dziesięcioletniej skrzynce (1000 na miesiąc przynajmniej) a teraz jeszcze chcą ode mnie wyciągać dodatkowe dane na sprzedaż "zaufanym partnerom"?
#o2 #o2pl #internet #wp #poczta #email #spam #mail
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
źródło: o2
PobierzReklamy skrzynki łatwo ominąć, utwórz nowy folder i filtr "do swój-adres: przenieś do folder", reklamy są generowane bezpośrednio w folderze Odebrane, wystarczy go traktować jako Spam, korespondencję odfiltruje do innego.
Wymuszenie danych faktycznie brzydkie. Ale skoro może być e-mail, to chyba wystarczy podać drugie konto, choć trzeba pilnować by działało (czyli trzeba się co kilka miesięcy logować), np. jak system wykryje podejrzany tekst to może zablokować i wymusić weryfikację tym e-mailem.
Wymuszenie danych faktycznie brzydkie. Ale skoro może być e-mail, to chyba wystarczy podać drugie konto, choć trzeba pilnować by działało (czyli trzeba się co kilka miesięcy logować), np. jak system wykryje podejrzany tekst to może zablokować i wymusić weryfikację tym e-mailem.
7
Mały sondarz wśród warszawaików

Srogo idzie, oj srogo
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Witam. Mirki ma duży problem, ktoś mi się włamał na #olx. Patrze wieczorem a tam wiadmośći od ludzi którzy sie pytają o iPhona który został wystawiony z mojego konta OLX. Skasowałem ogłoszenie, ale tu kolejny problem. Moja poczta na WP, nie moge się zalogować, klikam żeby odzyskać hasło a tam tylko opcja żeby wysłać na emaila, na jakieś konto gmail.com. Rozumiem że utraciłem konto, jak je odzyskać? Jestem w
@kaszanka_z_cebulka82 Ja miałem włamanie na jedno z moich alternatywnych maili, na t.pl, służący do rejestrowania się na stronach, by pobrać jakieś pliki, albo GameRanger by móc grać w stare gry w multiplayerze, i tego typu.
Miałem włamanie, ktoś rozsyłał spam, i mam wiadomości wyjściowe zablokowane. Na szczęście było to konto poboczne - nadal mam, ale zmieniłem hasło. Już nie mogę pisać, ale mogę wciąż rejestrować się na stronach, by mieć dostęp
Miałem włamanie, ktoś rozsyłał spam, i mam wiadomości wyjściowe zablokowane. Na szczęście było to konto poboczne - nadal mam, ale zmieniłem hasło. Już nie mogę pisać, ale mogę wciąż rejestrować się na stronach, by mieć dostęp
- 32
Tutaj plusy dla panów JADCZAKA i SŁOWIKA, za patrzenie na rękę KAŻDEJ władzy, niezależnie od opcji, która aktualnie rządzi.
#nieruchomosci #wp #jadczak #dziennikarstwo
#nieruchomosci #wp #jadczak #dziennikarstwo
konto usunięte via Wykop
- 7
@slkt: nie zapomnij o redaktorze Suwarcie
5
"Jest zdolny do wszystkiego". Ostrzega Polaków przed Karolem Nawrockim

- Zarzucił mi zbezczeszczenie zwłok obrońców Westerplatte - mówi WP Mariusz Wójtowicz
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Rzadko kiedy korzystam z popularnych portali informacyjnych typu Onet, WP, Interia itp. Dzisiaj z nudów wszedłem i przypomniałem sobie dlaczego nie warto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozumiem, że ciężko o wartościowe artykuły i muszą się zapychać reklamami, ale napierdzielać ciągle o tym samym? (ʘ‿ʘ)
#sportowefakty #wp #onet #interia #media
#sportowefakty #wp #onet #interia #media
Czy wam tez sie spie@#$dolilo logowanie do poczty wp? Wprowadzili chyba jakies dwustopnuowe zabezpieczenie, weryfikacje i ni huhu nie moge sie zalogowac.
#wirtualnapolska #wp #poczta #pocztaelektroniczna
#wirtualnapolska #wp #poczta #pocztaelektroniczna
@Sam_Marton: o panie, czeku korzystasz z wp? rozważałeś przeniesienie się na np gmaila?
@alojzy_bonk: gmail zly bo szpieguje... wp zle bo spamuje... obecnie nie znam dobrej darmowej poczty, sa tylko zle i gorsze.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Myślałem o kursie oficerskim (3, 6 lub 12-miesięcznym)
@majkelppp: Na taki to chyba ciężko jest się dostać. Nie lepiej WOT?
- 0
@saviola7: Wydaje mi się, że na kursie oficerskim dowiem się dużo więcej + mam wyższy stopień niż szeregowy (może się do czegoś przydać w przyszłości).
Oczywiście to wszystko mi się wydaje, dlatego pytam tutaj;)
Oczywiście to wszystko mi się wydaje, dlatego pytam tutaj;)
- 2
źródło: temp_file4551414644056863276
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
@ziemba1: A najlepsze jest to, że oni tindera nie potrzebują, jadą do sanatorium i sami się sparują;)
- 1
Polska chyba jeszcze z bleachedem nie dotarła ;< no ale nic ktoś to musi zacząć #bleached #wwo #breedrightbreedwhite #wp #whitepower #whitelivesmatter
















