Niedługo minie rok od kiedy jestem szczęśliwie samotny (lvl 23 tutaj). Już poprzedni związek wiązał się dla mnie z masą wątpliwości, jak się okazało - słusznych. Teraz jestem sam, ale mam czas na znajomych, romanse, hobby, głupoty i realizacje swoich celów też. Zawsze miałem problem - po jakimś czasie bez związku czułem, że czegoś mi brakuje i jakby podświadomie chciałem się zniewolić (tego sformułowania używał chyba Goethe). Teraz to uczucie jest mi
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gustawny: Mam podobnie, #tfwnogf od około 10 miesięcy po prawie 3 letnim związku.
Kupiłem motocykl, wracam do zdrowego odżywiania, czas wrócić na siłownię.
Wcześniej trudno się było ogarnąć, bo to magisterki pierwszy semestr na łeb się zaczął walić, jednocześnie #pracbaza, a to to tamto... Nie czuję potrzeby posiadania #rozowypasek na siłę. W końcu czas dla siebie (23 lvl).
8/10 polecam ten stan.
numerrachunkukarty - @gustawny: Mam podobnie, #tfwnogf od około 10 miesięcy po prawie...

źródło: comment_cIFO6OfpwtxeltLMIyfmNLaTZ5NRA1ou.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Enricco: Oczywiście, że nie zabronić, proponuję jedynie wprowadzić sensowne regulacje ich dotyczące, w celu minimalizacji zagrożenia ze strony niebezpiecznych samochodów. Pomyślcie o dzieciach!
- konieczność posiadania konkretnego i udokumentowanego powodu, dla którego chcesz posiadać samochód
- konieczność przynależności do stowarzyszenia posiadaczy samochodów, za odpowiednią opłatą
- zakaz posiadania motocykli oraz samochodów o mocy silnika powyżej 50KM. Znaczy teoretycznie będą one legalne, ale przecież każdy wie, że nadają się one tylko do łamania prawa
  • Odpowiedz
Ahhhhh.. Smak wolnośći! Właśnie wyszedłem ze Sztumu i mogę śmieszkować na nowo ( ͡ ͜ʖ ͡). Dajcie kilka drobnych plusów na nową drogę życia żebym znów się nie stoczył. Tak ze 3.
#ban #sztum #wolnosc
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach