Apropo faktu że do Rosji płynęły i zapewne dalej płyną komponenty używane do produkcji sprzętu wojennego jak np. czipy i mikroprocesory m.in do rakiet itp. Natchnęło mnie na wizualizację tej sytuacji ale kilkaset lat temu ( ͡° ͜ʖ ͡°) a więc:

Jest XIV wiek i jesteś rycerzem
1. Królowie waszego sojuszu kilku królestw które leżą na terenie dzisiejszej Europy sprzedają mongołom klingi do mieczy, głownie toporów, drzewce do
Jedną z rzeczy, która mnie niebywale frasuje jest przyszłość wszystkich okołowojennych mędrców i osintowców, myślicie, że po prostu wrócą na etat do fabryki?

Dajmy takiego Wolskiego, będzie dalej prowadził swój kanał, wleci jakaś tygodnióweczka, wyjazdówka, ale skończą się raporty, które stanowią lwią część wszystkich wyświetleń, będzie szybował w dół niczym sztukas.

Bartosiak będzie niezagrożony i koniec wojny znacząco nie wpłynie na jego popularność, po prostu całkowicie poświęci się Chinom i przestrzeni kosmicznej,
@B3diSoprano: Panicz Wolski jeszcze przed wojną zgłaszał fiskusowi sześciocyfrowe sumy.
Jego książka kosztowała ~50zł i sprzedał przeszło 20,000 egzemplarzy czyli przynajmniej milion PLN obrotu.
Autor może liczyć tylko na część tej sumy ale to i tak nieźle. Na Patronite dostaje 11k miesięcznie.
Zapowiadał że pisze drugą książkę a zarówno Agrofuhrer jak i maupa nie wydają się uspokajać.
Nawet doktór Nasuwała dostaje 3,4k na Patronite miesięcznie.
Zamiast ich skreślać raczej czas
Pobierz harcerz - @B3diSoprano: Panicz Wolski jeszcze przed wojną zgłaszał fiskusowi sześcioc...
źródło: wolski 2018
@Aquamen:

Wolski to się raczej zabezpiecza finansowo na przyszłość. Głupi nie jest i raczej nie przeżera na bieżąco siana które mu spada w znacznych ilościach.

Dokładnie. Przede wszystkim na emeryturę, i nieco innych inwestycji. Do tego odkładam na jakiś biznesik kiedyś tam. Generalnie jedyna "ekstrawagancja" to kupno Żonie auta bo ja swoje wziąłem w leasing. Przy czym auto Żony to sponsorują st00pki Glapy bo inflacja zżarłaby więcej luźnej kasy niż strata
Czaicie, że przez dziesięciolecia napi@Alai?my się by przynależeć do tego mitycznego "zachodu", UE,NATO i teraz gdzieś na wschodzie Ukrainy ludzie się napi@Alaj?, żeby też móc przynależeć do tego mitycznego "zachodu", a i tak w Polsce znajdą się ludzie, którym to nie pasuje i chcą powrócić w łapska kacapów. Bo o równie mitycznej "Wielkiej Polsce" chyba nikt nawet nie marzy xD
#bekazkonfederacji #ukraina #wojna #polityka
wiecie dlaczego wyborcy #konfederacja ru tolerują kacapskich zdrajców na swoich listach wyborczych?
bo sami też są kacapskimi zdrajcami

wypowiedzi typowego bordo konfiarza z wykopu:

- zła Polska szkaluje niewinną matuszkę Rosje
- Rosja dindu nuffin się tylko broni przed złym zachodem
- Rosja wcale nie jest nam wroga, to zachód jest zły
- złe nato zagraża niewinnej matuszcze rosji
- negowanie kacapskich zbrodni
- oprócz tego standardowy zestaw ruskiego trolla, sianie fermentu
Pobierz afc85 - wiecie dlaczego wyborcy #konfederacja ru tolerują kacapskich zdrajców na swoi...
źródło: 4onuce jinnoman