Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Foyth: smacznie i zdrowo, pełnowartościowy posiłek bogaty w białka, węgle i zdrowe tłuszcze, a do tego jeszcze trzy rodzaje warzywek. Tylko nie dodawaj cukru do kawy, bo cukier to biała śmierć!
  • Odpowiedz
@zomowiec: zaraz na początku pandemii straciłem dobra prace, to pozbawiło mnie strefy komfortu w której siedziałem za długo. Razem z partnerka postanowiliśmy otworzyć e-com biznes, nie mieliśmy jednak wystarczającej wiedzy. Znalazłem wiec prace w ciekawym e-com start upie, gdzie mogłem wykorzystać doświadczenie z mojej poprzedniej pracy. Między czasie nauczyłem się co robić w lepiej w internetowym biznesie dzięki czemu nasz własny biznes rozwija się jak szalony. Teraz planujemy rozbudowę i
  • Odpowiedz
Pytanie do mirków, w szczególności #uk #irlandia #islandia

Jaki osuszacz powietrza? Czy warto? Na co zwracać uwagę przy zakupie? Wilgotność tutaj przez cały rok jest jaka jest, a prywatnie nie jestem fanem hodowania grzybów w domu. Niektórzy lubią, ale ja nie

Kot dla atencji

#koty #budowadomu #emigracja #pytanie #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #elektronika domowa
Atreyu - Pytanie do mirków, w szczególności #uk #irlandia #islandia

Jaki osuszacz ...

źródło: comment_1673665055Z7TuDdzogWvDZdeQGSX6JP.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na zewnatrz masz 91% wilgotnosci przy jakiej temperaturze? :)


@Ja-qb: tu jest cały rok źle. Średnia z ostatniego miesiąca to około 85%, nie spada poniżej 70%

Latem, przy upałach niskie to 65%. W sierpniu podczas poranków zasadniczo 80% codziennie bez żadnych opadów. Taki urok życia przy oceanie

Celowo pytałem przede wszystkim emigrantów, bo z polskiej perspektywy gdzie wystarczy hehe wietrzyć, ogrzewać i mieć sprawną wentylację - to się nie sprawdza
Atreyu - > na zewnatrz masz 91% wilgotnosci przy jakiej temperaturze? :)

@Ja-qb: t...

źródło: comment_1673667853hlWhUJkrsXhokPxs7bI3ht.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
#uk #londyn Czy ma tu konto dalej pani która jest księgową? Potrzebuję namiar jeżeli ktoś posiada, nie pamiętam niestety nicka ale ludzie z tagu na pewno kojarzą.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ponoc ludzie chodzili do pubow jak byly mecze i to wzmocnilo gospodarke, ciekawe jaki bedzie wynik za styczen i luty.

0.1% to nie jest w granicach bledu, jedyne co to mowi wg mnie to ze nie bylo spadku w tym okresie?
  • Odpowiedz
W------o mnie dziś z pracy bo kogoś tam upomniałem że nie robi swoich obowiązków jak należy,typ cierpi na "anxiety" i dostał ataku paniki wybiegając z płaczem...25 lat na karku a ludzie płaczą że im się powie prawdę w twarz
Nie żale się tylko litościwe usmiecham. Jak żyje nigdy nie straciłem pracy i generalnie śmiać mi się chcę jakie standardy panują w UK. Dobrze że nie było to chociaż za misgendering
#uk
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chef_r2r bo w uk to inaczej się robi. Jemu mówisz, że robi zajebiście, a górze smarujesz konfiture i oni już z nim i ich delikatnością pogadają, wprowadzą środki zatrudnia dodatkową osobę jak jeszcze nie ma odnośnie mental health, gostka przyniosą na inne stanowisko niewymagajace, Ty dostaniesz kogoś ogarnietego i wszystko lata.
  • Odpowiedz
@chef_r2r: Ludzie jak i cale spoleczenstwo sie zmaga z roznymi problemami o ktorych mozesz nie wiedziec, albo nie byc swiadomym. Zawsze trzeba pamietac ze kazdy ma prawo do zycia i co za tym idzie do pracy. Nie do Twoich obowiazkow nalezy egzekwowanie jakosci i wydajnosci pracy ludzi ktorzy sa na rowni z Toba. Sprawa prosta jak konstrukcja cepa
  • Odpowiedz
Miruny, poszukuję porady w kwestii dostawcy energii. Będę wybierał dostawcę jako nowy klient- macie może jakieś dobre porównywarki, albo info, który dostawca wypada najkorzystniej? Jestem świadomy wszystkiego co się odpierdzielało ostatnio z energią, więc to będzie wybór jak między dżumą, a cholerą, ale każda pomoc się przyda. Z góry dzięki.
#uk #pytanie #pytaniedoeksperta
Budo - Miruny, poszukuję porady w kwestii dostawcy energii. Będę wybierał dostawcę ja...

źródło: comment_1673626882AXUXbaR1jEcm4OqY7ykkrw.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Budo Nie widziałem żeby ktoś kasował niż maksymalne stawki rządowe, w kwietniu kończy się pomóc to myślę wtedy będzie można coś porównać. No albo z dowolnym teraz robić fix jeśli myślisz że w kwietniu pójdą w górę. Jeśli fix to ja bym brał i większej firmy, bo jak mała pada to Cię przenoszą na losową taryfę u nowego dostawcy.
  • Odpowiedz
@Voltix: wydawało mi się, że Martin Lewis tak pisał, ale teraz sprawdziłem i chyba sie myliłem. Wzrośnie z tego co czytam.
  • Odpowiedz