Miarki, szukam dobrej firmy z butami,
Przez lata używałem "Merrell" ale widzę że ostatnio jakość u nich mocno spadła. Pękają, przecierają się, odkleja się podeszwa itd.
Szukam mocno wentylowanych butów z taką siatką jak na modelu że zdjęcia. Bo mi się stopy przegrzewają w innych.

#uk #buty #obuwie #modameska #sport #hiking #wycieczka #gory #porada
adamsowaanon - Miarki, szukam dobrej firmy z butami, 
Przez lata używałem "Merrell" a...

źródło: s-l1600

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Sporo pytań #emigracja od osób nisko wykwalifikowanych (bez matury, magazyn) ale co z klasą średnią? Na prawdę nie opłaca się emigrować komuś kto ma doświadczenie w pracy biurowej w Polsce, wykształcenie wyższe (ale nie inż) i załóżmy zna perfekcyjnie angielski i język kraju emigracji? Przecież non stop gadają o zapotrzebowaniu na pracę a multi-kulti tylko ułatwia pracę. Mam rozumieć, że jak w Polsce ktoś grzeje dupe
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@programista15cm: lol, ceny uslug w PL p----------o do konca. Dentysta, czy fizjoterpeuta kosztuje tyle samo co w UK, nie mowiac juz o polskiej obsludze klienta i nadetym ego 'lekarzy'.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie rozumiem „zna perfekcyjnie angielski i język kraju emigracji” Skąd ta osoba ma znać perfekcyjnie język kraju emigracji skoro tam nie mieszka? Na kursach czy nawet na studiach nie nauczysz się tak języka by moc mówić, ze jesteś biegły. A jeśli np miałeś zwykły kontakt z językiem przez prace, dziewczynę z innego kraju czy znajomych czy jakiś inny sposób, to wiadomo ze będziesz miał inaczej. Ale jak dużo osób
  • Odpowiedz
Hej Mirki,

Czy ktos mi moze pomoc wytlumaczyc czy cos ze mna nie tak, ze uwazam ze Polska jest okropnie brzydka i wyglada jak Ukraina? Ktokolwiek byl chociaz we wschodnich Niemczech, widzial jak jest wszystko ustandaryzowane, jesli chodzi o infrastrukture i budynki, a u nas #!$%@? jak w polu. Przez ten polski chory indiwudalizm naprawde nie potrafimy zrobic ladnej i wyrownanej infrastruktury jak na zachodzie, gdzie jest rownamierny i plaski asfalt od
ksos - Hej Mirki,

Czy ktos mi moze pomoc wytlumaczyc czy cos ze mna nie tak, ze uwaz...

źródło: Screenshot 2023-10-31 at 07.31.21

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ksos nie przesadzaj. Widocznie trochę mało jeździsz. Polska nie wygląda jak Ukraina. Pokaże ci zara, tysiąc miejsc w których Niemcy wyglądają dużo gorzej niż Polska i wice wersa. Musisz trochę się pokręcić po Europie aby stwordzic że Polska należy do tych lepiej wyglajaacych krajów.
  • Odpowiedz
WIELKA Brytania rok 2023, samotne około 40-letnie kobiety żalą się w TV że rząd nie chce im sponsować samotnego macierzyństwa na koszt podatników żeby więcej dzieci mogło wychowywać się w niepełnych rodzinach. Twierdzą że to 'dyskryminacja' względem rodzin. Co robiły 10-20 lat temu jak był czas rodzić dzieci?

#uk #clownworld i chyba #blackpill bo te kobiety wolą invitro i brak ojca dla swojego dziecka niż podczłowieka
pesotto - WIELKA Brytania rok 2023, samotne około 40-letnie kobiety żalą się w TV że ...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak wygląda sytuacja mieszkaniowa takiego przeciętnego, wykonującego zwykłe prace, Brytola?
#uk
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gromir: Jestem Brytyjczykiem i wykonuje raczej proste prace. Moja sytuacja mieszkaniowa to, dom (3 pokoje + living room), tylni ogrod wystarczajacy zeby miec maly workshop, grilla, troche trawnika, i roslinki, przedni ogrod z miejscem na 2 samochody i rosliny. Blisko do centrum miasta, (20 minut na piechote).
A i gardze mieszkaniami socjalnymi ktore zostaly wybudowane z moich podatkow.
Jakies pytania?
  • Odpowiedz
@Cryptonerd_io: ale to nie sa przymiarki do likwidacji leasehold tylko do likwidacji nowych DOMOW ma leashold, które i tak raczej są rzadkością. mieszkania wciąż będą sprzedawane z tą formą "wlasnosci",a to przecież ich dotyczy w 99%. takze spoko, nic tu nie wzrośnie zbytnio. pamiętam że kiedyś miały być plany o zniesieniu ograniczeń co do dokupu lat w leashold bo to często jest problem kiedy ludzie dopuszcza do sytuacji że jest
  • Odpowiedz
Jak wyglada aktualnie sytuacja pod względem bezpieczeństwa w Londynie? Będę w podróży sama i potrzebuje dostać się z lotniska do hotelu wieczorem, na cos muszę uważać? (Ostatnio byłam tam 8lat temu i było bardzo bezpiecznie)
#londyn #uk #podroze #podrozujzwykopem
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nominara: nie daj sie zwariować przez durne gadanie. Jest bezpiecznie, po zameldowaniu w hotelu przejdz sie na spacer, londyn w nocy ma swoj urok i napewno nic Ci sie nie stanie.
  • Odpowiedz