Czekam aż mi się zumpka chińska zrobi to pomyślałem że opowiem wam o tym magnum opus z (dosłownie) Bangladeszu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Znaleziona przypadkiem, różowa zauważyła na półce kilka miesięcy temu (#uk). W mojej subiektywnej ocenie najlepsza zupka chińska ever.
Smak? Świeży napalm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przygotowuję ją stosując się do prostych zasad: przy otwieraniu saszetki z przyprawami wstrzymuję oddech, ostrożnie rozcinam ją i opróżniam do miseczki z
purrminator - Czekam aż mi się zumpka chińska zrobi to pomyślałem że opowiem wam o ty...

źródło: zumpka

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Varin

no, bedzie sie dzialo. wyglada ze ogol opinii publicznej jest za niszczonymi palestynczykami, a stare i wygodnie osadzone zydowstwo w uk nie moze w to uwierzyc.

zdziwilo mnie to ze te ograniczenia marszu w okolicach pomnika cenopath, to ponoc z powodu obaw o zamieszki ze skrajnie prawicowymi ugrupowaniami, zupelnie tego nie widze
znaczy widac ze retoryka konserwatystow (i tych brexitowcow bylych) tych z prawej strony ma bardzo bardzo brzydki leb (jakby
  • Odpowiedz
Prototyp angielskiego niszczyciela czołgów FV4005 Stage 2 „Gate Guardian”.
Prace nad nim rozpoczęły się w 1950 roku, a zakończyły się porzuceniem projektu w 1957.

Waga: 50 ton
załoga: 5 osób (kierowca, strzelec, dowódca, ładowniczy x2)
prędkość (droga): ok. 30 kilometrów na godzinę
blastocysta - Prototyp angielskiego niszczyciela czołgów FV4005 Stage 2 „Gate Guardia...

źródło: DSC_0115

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest 9 dzien miesiaca, a plansza/tlo przy logowaniu do laptopa w korpo niezmieniona na Movember.
W kazdym miesiacu od razu jest cos wrzucane, akurat teraz zapomnieli ustawic.
#uk #pdk #pracbaza
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki gdzie spędzacie sylwestra w tym roku? Macie może propozycje miejsc, mniejszych miasteczek coś jak York na spędzenie sylwestra w dwoje. I też pozwiedzanie dzień przed dzień po nowym roku #uk
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Palladyn400 biorąc pod uwagę koszty robocizny, nie zawsze opłaca się samochody naprawiać w UK. W PL wymiana skrzyni biegów czy całego silnika zdarza się często. W UK raczej tylko jeśli uda się to zrobić w ramach gwarancji. Nawet byle uszczelka pod głowicą potrafi być faktorem przez który auto skończy na złomie ¯_(ツ)_/¯


Kolejny problem to ubezpieczyciele i ich system kategoryzowania samochodów po wypadkach który powoduje kuriozalne rzeczy typu szkoda całkowita
  • Odpowiedz
Ile trzeba wydać w 2023 na ulepszenie pc żeby przez kolejne 5 lat pograć na wysokich ustawieniach w większość gier. Kupił bym osprzęt w UK. Chyba że warto kupić w Polsce to jak polecę za kilka miesięcy to bym przywiózł ze sobą.
Mam pc sam złożyłem w 2017 też wymieniałem części z listy poniżej i wydałem £800 i byłem mega zadowolony,ale obecnie Cities Skylines 2 działa jak kaszana na średnich ustawieniach przy 100k
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ktostam7: Można, kiedyś miałem blisko Coopa i prawie codziennie kupowałem właśnie taki New York style, coś niesamowitego do kawki te serniczki, aż mi z mordy teraz ślina poleciała
  • Odpowiedz