Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Pieprzę, jak ja nie znoszę tych lotów z #emigracja w #uk z powrotem do "domu" (cokolwiek to oznacza), albo w drugą stronę. Pieprzony Ryan Air welcome to. Jeszcze nie jestem w Polsce, a czuję się jakbym już nie był w UK. Niby trzeba się spakować i tak dalej, ale nie ma co się spieszyć. Po tylu latach wszystko przecież masz obcykane. No ale jednak trzeba się spakować. Lot albo wcześniej rano, albo późną nocą. Podróż na lotnisko / z lotniska ze znajomym taksówkarzem. Za oknem oczywiście ciemno. Z jednej strony wszystko bardzo dobrze znam, z drugiej wszystko takie tymczasowe. Przez problemy ze zdrowiem, którym angielski NHS oczywiście nie podołał, często jestem teraz w Polsce i często muszę przez to przechodzić.

A najgorsze, że ani tutaj, ani tam nie czuję się u siebie. Jestem obcy. Nie mam przyjaciół. Nie mam żadnego punktu zaczepienia. Jestem cholernie samotny.

#samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 12
@mirko_anonim: Drogi Mireczku rozumiem Twój ból i bardzo Ci współczuje. Samotność to jeden z najgorszych, a może i najgorszy stan jaki może spotkać człowieka. Tkwisz w anhedonii, z której wydaje się, że nie ma ucieczki. Możesz mieć pieniądze, za które kupujesz różnorakie zachcianki, wykonywać masę aktywności, a i tak czujesz w środku tylko pustkę oraz smutek zamiast oczekiwanej radości. Szkoda gadać. Trzymaj się tam, dużo zdrówka i pamiętaj, że zawsze masz
✨️ Autor wpisu (OP): @programista15cm Jedyny powód, dla którego latam Ryan Air, to fakt, że mają dobrze rozbudowaną siatkę połączeń. Mam bezpośredni lot z mojego rodzinnego miasta w Polsce do miasta w UK, w którym mieszkam.

Próbowałem Tindera, ale mam wrażenie że laski więdzą, że są towarem na który jest duży pobyt i po prostu szukają dla siebie jak najlepszej opcji.

@mirko_anonim: nie ma obowiązku latać tanimi liniami o 6 rano, są inne opcje często nie az tak dużo droższe.

Lot z BA z Heathrow vs Ryan Air z Luton czy Stansted to niebo z a ziemia w komforcie i natężeniu stresu
Próbowałem Tindera, ale mam wrażenie że laski więdzą, że są towarem na który jest duży pobyt i po prostu szukają dla siebie jak najlepszej opcji.


@mirko_anonim: no to bierz się za milfiska, są Amerykanki, Hiszpanki, Portugalki, węgierki, Czeszki, Litwinki, Włoszki,
One lubią Polaków.
Na tinder szkoda czasu bo tam są ćpunki agencyjne do kwadratu,
I do tego najgorszy sort kobiet, bo jak to możliwe że w realu sobie nie potrafiła znaleźć
nie ma obowiązku latać tanimi liniami o 6 rano, są inne opcje często nie az tak dużo droższe.


Lot z BA z Heathrow vs Ryan Air z Luton czy Stansted to niebo z a ziemia w komforcie i natężeniu stresu


@DrGreen_2: co jest złego w lataniu o 6 rano? Masz wtedy prawie cały dzień później do wykorzystania.

Jaki jest stres w tanich liniach lotniczych?
Ryanair jest fenomenalna linią.
Ma najnowsze samoloty
@adamsowaanon: wow! Nie wiedziałem, ze można iść wcześniej spac! Dzięki za rady Jpd! Pójdę spac o 18 uderzając się wcześniej młotkiem w głowę aby wstać o 3:30. Dzięki ale wole pojęć spac tak jak zawsze i poleciec o 10 czy 11 rano
@adamsowaanon: a stres nie jest związany z katastrofami tylko #!$%@? lotniskami jak Luton czy Stansted gdzie kolejki do security check jak bazarze. Ale co kto lubi, jak lubisz jechać na lotnisko 3 godziny przed wylotem i marnować czas to Twój problem