Wpis z mikrobloga

Jak pOlki mają mieć szacunek do polskich kukoldow???

Skoro się zgodzili na ślub to tak pOlka może wszystko,
Kukold dostanie niebieską kartę za zmyślone pobicie, i wypad z chałupy (dla dobra dzieci tak sąd zdecyduje)na który musi dalej płacić kredyt,

Tymczasem pOlka sobie może legalnie sprowadzać do takiej chałupy ciapakow, murzynow i skakać na karuzeli kutang, a fagasy mieszkają za free. Cos tam dzieciakom kupią i mają zabawkę pOlke na kilka miesięcy.

A pOlak kukold nic tylko grzecznie zapieprza na nadgodziny do kołchozu.

Czy można bardziej upodlic Polaka kukolda???
No właśnie.

Pokaż mi taką sytuacje z ciapatym lub murzynem żeby oni placili na polaka zapinajacego ich kobiety w ich domu który muszą opłacać kredyt...

Ręce opadają na tych lamusów.

#uk #kukold #cuckold #zwiazki #polki #polka #p0lka #bekazpodludzi #anglia #takaprawda #takasytuacja #chadowezycie #rozowepaski #blackpill #redpill #bluepill #whitepill #wychodzimyzprzegrywu #podrywajzwykopem #przemyslenia #oswiadczenie
  • 9
  • Odpowiedz
  • 2
Chciałem odpisać coś konstruktywnego, ale po kilku słowach zorientowałem się, że to prowokacja więc sobie daruję.


@Smutny_Marek: jaka prowokacja?
Już któryś raz to w UK słyszę, takie historie,
A jak mówię kukoldom że ja z Milfem nie biorę ślubu to im styki przepala, i zaczyna się wyliczanie jak to tak, i co niby tracę...
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: Styl w jakim to napisałeś jest tragiczny. Poza tym nie widzę sensu znowu pisać tego samego tylko przez kogoś innego - tym razem przykładowo przez Ciebie. Na wykopie jest to wiedza powszechna i często narzeka się na przystępność naszych rodaczek w stosunku do przybyszów z bliskiego wschodu oraz Afryki - już nie roztrząsając tego na ile to jest zjawisko masowe, a na ile marginalne.
  • Odpowiedz
@adamsowaanon: Polak = cuckold #takaprawda
Już z samych statystyk wynika, że p0lki to najagresywniejsze kobiety w Europie. Jak Niemiec czy Holnder miałby taką babę to by jej w pysk szczelił i tyle by było z agresji, a Polak = cuckold, akceptuej wszystko zeby tylko jego księżcznizka dała polizać cipkę w której było 100 innych #!$%@? - a najlepsze, ze efekt jest dokladnie odwrotny i kobiety maja coraz mniej szacunku do takiego
  • Odpowiedz
@MirekWykop: XD to sam debilu jesteś cuckoldem w takim razie. Sorry, ale skoro twoja mamusia jeździ po twoim tatusiu jak po burej suce, to nie znaczy, że wszyscy Polacy to uległe bety. PS polecam się wybrać na zachód, tam to dopiero cuckoldyzm i sojactwo
  • Odpowiedz