Witam, mam problem z którym za bardzo nie mam się do kogo zwrócić.
Otóż w mojej pracy, przy rozkładaniu towaru w jednym z większych supermarketów w Polsce ale dla zewnętrznej firmy, mam wypłatę dokładnie 30 dni po zakończeniu bieżącego miesiąca pracy. Taki zapis widnieje w umowie, którą głupi ja podpisałem, bo pracy w tym mieście dla uczących się nie ma. Z tego co mi wiadomo, to wypłata może być maksymalnie 10 dni
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

-Czy to prawda ze jesteście w stanie zanieść zakupy klienta do ich pojazdu? -zapytałem kasjera w tesco.
-Ależ oczywiście proszę pana!
Odpowiedział kasjer.
-W takim razie czy mógłby pan zanieść moje zakupy?
- Ależ oczywiście.
Odpowiedział kasjer.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- 7,92. Siateczkę doliczyć?
- Nie, dziękuję. Żal mi tych żółwi w oceanie.
- Wszystko jedno.
- Pani ma wywalone na żółwie?
- Jakie żółwie?
- No te w
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zolwixx: nie, ale jeździłem na stopa przez totalnie zaśnieżony step, gdzie nawet drogi nie było widać, a kierowca opowiadał mi o tym, że kobiety powinny nie wychodzić z domu i że Putin jest nadzieją dla świata. Było super. Link ;)
  • Odpowiedz
Przy nauce do #matura z polskiego przypomniała mi się sytuacja z którejś klasy technikum. Była akurat lekcja o Trenach Kochanowskiego i wszystkich poświęconych Urszulce. Po omówienie nasza pani się pyta czemu Kochanowski nie napisał kolejnych trenów po śmierci innej swojej córki(nie pamiętam juz jej imienia). I wtedy typ z klasy na głos powiedział:

Bo jej nie kochał

xD dostał uwagę do dziennika i wielki o------l xD
#truestory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Ależ mnie denerwuje znieczulica ludzka.
Przed chwilą jechałam z treningu. Główna ulica miasta, przede mną sznur samochodów. Widzę, że coś leży na pasach, ledwo ominęłam. Myślę sobie "pies" i przystanęłam chwilę dalej. Za mną jechały dwa auta i też przystanęły.
Okazało się, że to człowiek. Zero kontaktu, nie mogliśmy go ściągnąć do chodnika. Wyglądał i na pijanego, i na potrąconego. Krzyczał tylko, że boli. Jeden chłopak zadzwonił po pogotowie i dyspozytorka nie
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@godwin91ek: Ja nie mówię, że trzeba mu przynieść obiad i dać mieszkanie.
Ludzie nie upewniają się nawet czy Ci ludzie rzeczywiście są w stanie innej świadomości, czy mają zagrożenie życia. Ludzie po udarze często wyglądają z pozoru jak pijani.
Mówię o zwykłych, ludzkich odruchach. Spytanie takiego człowieka czy wszystko w porządku, czy nie potrzebuje pomocy, odciągnięcie od źródła zagrożenia NIC NAS NIE KOSZTUJE. I to jest tak naprawdę nasz obowiązek,
  • Odpowiedz
Mirki! Na godzinę 18 jestem umówiony na naleweczke z dziadkiem z 1925 roku, ktory twierdzi, ze byl generalem w wywiadzie (promocja w 73r.) w prl. Jakie pytania moge zadac, zeby zweryfikowac czy mowi prawde? (Dodam, ze dziadek w bardzo dobrym stanie zdrowia, i jak sie spotkalismy na lawce na osiedlu to w trakcie rozmowy mowil do mnie w 5 językach:) #historia #truestory #opowiadanie nie wiem jakie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#audio #zagadka #pytanie #kiciochpyta #elektronika #truestory #ciekawostki

Z moich głośników od kompa wydobywa się okazjonalnie taki dźwięk - nagrałem to telefonem:
https://www71.zippyshare.com/v/2uW1QQHd/file.html

Podgłaśnianie głośników nie ma wpływu na głośność tego czegoś, a jak włączę muzykę to leci jednocześnie z tym "czymś" w tle.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@uwielbiamnalesniki: twoje głośniczki od kompa stały się odbiornikiem radiowym. Intrygujące jest, co odbierają, ale obstawiałbym jakiegoś mieszkającego w okolicy krótkofalarza, który dalekie łączności robi.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 210
@Baczy Nic nie zrobisz. Wsiurskie janusze mają IQ na poziomie myszoskoczka i ego wielkości Everestu. Ich nic nie przekona, oni wiedzą najlepiej
  • Odpowiedz