Jest tak ładnie i ciepło, że sobie przystawiłam biurko bliżej okna. I nawet je otworzyłam.

Poszliśmy z niebieskim na spacer. Do lodziarni i z powrotem.

Niebieski powiedział, że lody można kupić w sklepie przy okazji innych zakupów i zjeść je w domu. Wtedy nie trzeba wychodzić na zewnątrz.

Ach,
julianna_cebulanna - Jest tak ładnie i ciepło, że sobie przystawiłam biurko bliżej ok...

źródło: comment_1gkVRHzisknenbr2utG2bHE20xF9YKwU.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moi rodzice mają takiego znajomego, Roberta. Robert ma dwóch synów - Ernesta i Erwina. Któregoś razu przy grillu i piwku znajomi pytają się Roberta:
- Słuchaj chłopie, a tak w ogóle to dlaczego nazwałeś swoje dzieci w taki sposób?


#heheszki #truestory #pasjonaciubogiegozartu
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 157
@twinzpl pocisnę klasykiem... a teraz posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z
  • Odpowiedz
Słuchajcie historie po której myślałem że parskne smiechem :D na weselu czekałem w kolejce żeby złożyć życzenia młodej parze, za nami stala babcia i dziadek z wnukiem na ręce :D podchodzi do nich jakiś tam znajomy i pyta:
Znajomy- dziadek widzę z wnuczkiem hehe. A jak ma młody na imię?
Dziadek- eeee yyyy no czekaj..... (I z takim smutkiem) zapomniałem:D

#truestory #wesele #skleroza
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nic mi tak nie daję energii do życia jak to gdy jadę autobusem, pociągiem (samochodem nie działa), patrzę przez okno i na słuchawkach mam swoją ulubioną muzykę ( ͡º ͜ʖ͡º) milion myśli w głowie.. wszystkie pozytywne. Każdy powinien znaleźć swoją ładowarkę pozytywnej energii ( ͡º ͜ʖ͡º)
#truestory #przemyslenia #depresja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
Jeszcze 1,5h w #pracbaza i zawijam stad. Mam nadzieje, ze sa to moje ostatnie dni w tej patoli. Jutro rozmowa o prace i nadzieja na lepsze jutro ( ͡º ͜ʖ͡º) #truestory
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Increev nudna praca a brak progresu mnie zamula. Siedze i gapie sie w monitor bez zajecia a moglbym posiedziec w tym czasie na ławce ( ͡º ͜ʖ͡º). Zreszta po dzisiejszym zebraniu nie mam checi tu przychodzic
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach