Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 33
@PaNaTypa teraz to spać idę
- 1
@Andrejrooo: karaluchy pod poduchy
- 3749
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@LajfIsBjutiful i dobrze
Komentarz usunięty przez moderatora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Komentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via Android
- 0
Eee Ale taguj poprawnie !!!
Jest tak ładnie i ciepło, że sobie przystawiłam biurko bliżej okna. I nawet je otworzyłam.
Poszliśmy z niebieskim na spacer. Do lodziarni i z powrotem.
Niebieski powiedział, że lody można kupić w sklepie przy okazji innych zakupów i zjeść je w domu. Wtedy nie trzeba wychodzić na zewnątrz.
Ach,
Poszliśmy z niebieskim na spacer. Do lodziarni i z powrotem.
Niebieski powiedział, że lody można kupić w sklepie przy okazji innych zakupów i zjeść je w domu. Wtedy nie trzeba wychodzić na zewnątrz.
Ach,
źródło: comment_1gkVRHzisknenbr2utG2bHE20xF9YKwU.jpg
Pobierz@julianna_cebulanna można je jeszcze zrobić bez wychodzenia z domu.
konto usunięte via iOS
- 775
Moi rodzice mają takiego znajomego, Roberta. Robert ma dwóch synów - Ernesta i Erwina. Któregoś razu przy grillu i piwku znajomi pytają się Roberta:
- Słuchaj chłopie, a tak w ogóle to dlaczego nazwałeś swoje dzieci w taki sposób?
#heheszki #truestory #pasjonaciubogiegozartu
- Słuchaj chłopie, a tak w ogóle to dlaczego nazwałeś swoje dzieci w taki sposób?
#heheszki #truestory #pasjonaciubogiegozartu
- 8
@variat: #rakcontent
@variat: bosz jakie słabe
Wszystko ładnie, ale po co tak przeklinacie na Wykopie...?
Wszędzie tylko przekleństwa i rzucanie mięsem. Przestrzeń publiczna zalana falą wulgaryzmów.
Słaba ta nowa "moda".
#smutnazaba #kultura #jezykpolski #ciekawostki #grammarnazi #truestory
Wszędzie tylko przekleństwa i rzucanie mięsem. Przestrzeń publiczna zalana falą wulgaryzmów.
Słaba ta nowa "moda".
#smutnazaba #kultura #jezykpolski #ciekawostki #grammarnazi #truestory
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
@wytrzzeszcz @Adom007 @Czelsiak @adebowiemzewarto
Zawsze taguję na nocnej, kiedy piszę coś istotnego i zależy mi, żeby mój wpis dotarł do zainteresowanych tematem.
Wasze wpisy przypominają mi wiele innych, wcześniejszych opinii o tym, co robię na Wykopie.
Zawsze taguję na nocnej, kiedy piszę coś istotnego i zależy mi, żeby mój wpis dotarł do zainteresowanych tematem.
Wasze wpisy przypominają mi wiele innych, wcześniejszych opinii o tym, co robię na Wykopie.
konto usunięte via Android
- 112
- 263
@twinzpl: gratuluję, wychowaj jak swoje
@twinzpl pocisnę klasykiem... a teraz posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 352
zakończył się mój pierwszy związek, który miał być tym ostatnim
@mokry_sen_polonisty: W zasadzie co za problem, żeby to był twój ostatni związek?( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mokry_sen_polonisty to Zalesie to strasznie smutna miejscowość
Słuchajcie historie po której myślałem że parskne smiechem :D na weselu czekałem w kolejce żeby złożyć życzenia młodej parze, za nami stala babcia i dziadek z wnukiem na ręce :D podchodzi do nich jakiś tam znajomy i pyta:
Znajomy- dziadek widzę z wnuczkiem hehe. A jak ma młody na imię?
Dziadek- eeee yyyy no czekaj..... (I z takim smutkiem) zapomniałem:D
#truestory #wesele #skleroza
Znajomy- dziadek widzę z wnuczkiem hehe. A jak ma młody na imię?
Dziadek- eeee yyyy no czekaj..... (I z takim smutkiem) zapomniałem:D
#truestory #wesele #skleroza
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
- 3
Nic mi tak nie daję energii do życia jak to gdy jadę autobusem, pociągiem (samochodem nie działa), patrzę przez okno i na słuchawkach mam swoją ulubioną muzykę ( ͡º ͜ʖ͡º) milion myśli w głowie.. wszystkie pozytywne. Każdy powinien znaleźć swoją ładowarkę pozytywnej energii ( ͡º ͜ʖ͡º)
#truestory #przemyslenia #depresja
#truestory #przemyslenia #depresja
konto usunięte via iOS
- 2
@tagged: ja na przykład podczas jazdy autobusem myśle jak się zabić ( ͡º ͜ʖ͡º) strasznie mnie dołuje
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
W czasie świąt, ośmioletni siostrzeniec znalazł moje pudło z dzieciństwa, gdzie trzymałem tazosy, zabawki i karty z chipsów. Było tam tego z kilkaset sztuk.
Podchodzi do mnie i pyta:
- Wujek, a gdzie to kupiłeś.
- Nigdzie, w chipsach to dawali.
Podchodzi do mnie i pyta:
- Wujek, a gdzie to kupiłeś.
- Nigdzie, w chipsach to dawali.
źródło: comment_nyZBq8ABofu6E0mBuv22Z2S8iWMnnTdV.jpg
Pobierz@Lawrence_z_Arabii: ja zbierałem tylko obrazki z Donaldow i gum Turbo.. jeszcze gdzieś u rodziców leżą
@Lawrence_z_Arabii: @ImInLoveWithTheCoco: a ja będąc guwniakiem byłem chudzielcem, sama skóra i kości więc w----------m ile się dało i jeszcze dostawałem na czipsy. Byłem pierdzielonym tazosowym baronem, wysyłałem ludzi po czipsy. Jak się trafiła powtórka to oddawałem przynoszącemu (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Acquaintance: Ja widziałem latającego miesiąc temu ¯\_(ツ)_/¯
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Seid: tak_bylo.jpg
























źródło: comment_yZ8F2d3XrlxEAuCR2EgA6cuj9zSZQLTA.jpg
Pobierz